Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablony pro komerční účely

07. bře 2016 23:34 #126159
Šablony pro komerční účely od Aloha
Uživatel
Zdravím, četl jsem licence na Joomlu a pořád nevím jednu věc. Můžu využít šablony na webu, který bude sloužit pro komerční účely (nabídka a prodej služby)? Někde totiž píšou, že lze, ale někde že nikoliv. Pochopil sem to správně, že je to podle toho, co je to a od koho je ta šablona? A mohu poprosit o nějaký web, kde jsou free šablony, které se dají použít právě+ pro komerční účely? Co třeba tyto? www.joomlashine.com/free-joomla-templates.html

Děkuji za odpověď

08. bře 2016 21:42 #126175
Odpověď od Bong
Moderátor
Rozumíte tomu dobře. Záleží s jakými podmínkami, nebo licencí autor šablonu vydal. To si musíte přečíst vždy pro konkrétní šablonu.

V podmínkách se dočtete i možnost použití pro komerční weby. Zpravidla je to povoleno, ale nejsou dovoleny úpravy a odstranění odkazů na autora a podobně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Aloha

09. bře 2016 07:58 #126179
Odpověď od Aloha
Uživatel
Děkuji, takže třeba tato šablona zde má licenci jakou? V dokumentaci je napsáno, že Joomla je pod GNU, ale přímo tu šablonu jsem nenašel.
www.joomlart.com/joomla/templates/purity-iii

09. bře 2016 11:18 #126184
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel

--- -- -

09. bře 2016 21:13 #126199
Odpověď od Aloha
Uživatel
Ano děkuji, co je GNU jsem našel, ale zajímalo by mě, jakou licenci má přímo tato šablona, protože to najít nějak nemůžu. Jedná se mi o výše uvedenou šablonu Purity III a zda ji mohu využít za účelem nabídky a prodeje služeb.
Díky

09. bře 2016 21:29 #126200
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Mají to zřejmě pro všechny šablony stejné, dole v patičce:

www.joomlart.com/joomlart/licenses
www.joomlart.com/joomlart/terms-of-use

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum