Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Zasílání automatických novinek na stránkách

04. bře 2016 16:52 #126126
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli neznáte nějaké rozšíření, které by automaticky posílalo informace o novinkách na webu (nové články, nové akce, ...) uživatelům, kteří o tyto informace mají zájem (přihlásili by se k odebírání), na emailovou adressu a bylo by zadarmo.

Pár rozšíření jsem zkoušel, bohužel jedno špatně fungovalo (Content Update Notifications) - při publikování nových článků nedošlo k přesněrování na hlavní stránku a vše zůstalo bílé.

A AcyMailing, které pro tuto funkci potřebuje subscription.

09. bře 2016 17:08 #126192
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Známe. Ale ne jako součást Joomly. Něco takového dobře funguje ve spojení RSS feed + autorozesílka z MailChimpu. Ale zadarmo to není. Více jsem o tom psal třeba tady: www.mariankabele.com/mak-blog/marketing-...gace-obsahu-emailing

V praxi to funguje třeba zde (cca po minutě naskočí pop-up): www.mt-nabytek.cz/muj-byt.htm

Někdy je lepší zaplatit měsíčně pár dolarů a mít funkční řešení než to bastlit přes nefunkční free rozšíření.

Teoreticky by něco takového mohla umět i komponenta AcyMailing, ale ani u ní taková funkce zřejmě nebude free acymailing.com/

MaK.

--- -- -
Poděkovali: Matyáš Kadlas

12. bře 2016 17:25 #126229
Odpověď od Matyáš Kadlas
Uživatel
Děkuji za odpověď,
AcyMailing to opravdu má v placené verzi. Zkusím to nějak pořešit, popřípadě půjdu do placené verze

09. pro 2016 21:28 #129532
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Povedlo se ti to už vyřešit?

Spíchl jsem recenzi na MailerLite, kde máš funkci autoemailingu přes RSS do 1000 kontaktů zdarma.

Chceš-li, mrkni na www.obsahari.cz/obsahovy-blog-obsahar/5-...utoresponderu-zdarma

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum