Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Odkaz v článku

01. bře 2016 23:20 #126088
Odkaz v článku od shockwave
Začátečník
Zdravím,
potýkám se s odkazem v článku , kde nevím, jak ho odstranit.
V článku přidruženém k položce hlavní nabídky jsem žádný okdaz nevkládal ani zde nic není.
Ale když si zobrazim kod stránky, je zde videt, že se jedná o jakýsi odkaz na server pro ženy, už opravdu nevím, kde hledat. Dekuji za radu, kde by se případně kod dal upravit.
Prikládám foto:

shockwave3.rajce.idnes.cz/nastenka#odkaz.jpg

kod odkazu:
<div class="art-postcontent clearfix">Žádné <a id="cd2ecfdb95a29cdaff4a5244eff5c281c" href=" www.jenzeny.cz/zabava/obrazky ">obrázky</a></div></article><article class="art-post"><div class="art-postcontent clearfix"><div class="random-image">

01. bře 2016 23:36 #126089
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A jak zní url adresa toho článku, ze kterého chceš odkaz vyhodit?

MaK.

--- -- -

01. bře 2016 23:54 #126090
Odpověď od shockwave
Začátečník
to myslíš přímo odkaz na stránku, URL článku nevím kde najdu v Joomle, ale v tom článku žádný odkaz není, to už sem prohlížel, je to jak kdyby to tam někdo vložil z venku a já bych to potřeboval smazat z HTML, ale to zase nevím, kde :(

02. bře 2016 10:21 #126092
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Ano, na které stránce na internetu je to vidět? Píšeš o článku (potýkám se s odkazem v článku , kde nevím, jak ho odstranit.) Tak sem hoď odkaz na ten článek - zkopíruj přímo z řádku v browseru.

Pokud to článek není, popiš přesněji.

MaK.

--- -- -

02. bře 2016 13:01 #126098
Odpověď od shockwave
Začátečník
Jde mi o odkaz žádné obrázky hned nad obrazem na hlavní stránce.

odkaz na stránku je : galerie-klouda.8u.cz/

02. bře 2016 13:13 #126099
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nejsem programator. Hledal bych to v nastaveni galerie (pokud tam neco takovy je) nebo v template (ve zdrojovym kodu se objevuje art a pokud si pamatuju, neco podobnyho mivaly ablony z artisteeru, takze pokud mas artisteer stazenej kdovi odkud, muze byt problem i tam). Pripadne, pokud je template nebo neco pro web stazeno kdovi odkud, muze byt problem prave v tom.

Powered by Fórum