Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Menu více úrovní

25. úno 2016 15:51 #126035
Menu více úrovní od Lukáš
Začátečník
Zdravím,
řeším jeden problém - pokud mám menu a má druhou úroveň, tak většinou řeším položky první úrovně oddělovačem, protože nemají obsah a jsou spíše jako rozcestníky. Účel to splňuje, ale pak je problém třeba v drobečkové navigaci.

Potřeboval bych najít řešení, jak zobrazit položku první úrovně jako seznam všech odkazů druhé úrovně.
Ukázka zde:

stredni-skola.webglobal.cz/cs/student-a-rodic

Pokud na tomto webu někdo přidá položku do druhé úrovně, tak se automaticky zobrazí v seznamu v odkazu výše. Jenže tento web neběží na Joomla.

Napadá vás jak by to šlo řešit?
Nebo jak řešíte menu více úrovní když první nemá obsah?

Díky

25. úno 2016 18:09 #126036
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Udelej to jako externi odkaz a misto odkazu zadej #

26. úno 2016 08:55 #126042
Odpověď od Lukáš
Začátečník
Díky.
Toto nic neřeší. Je to stejný výsledek jako když to mám oddělovačem.
Když to mám pak v drobečkové navigaci, tak na to sice jde kliknout, ale nikam to nevede - jen na #.

26. úno 2016 14:22 #126044
Odpověď od Cony
Moderátor
A co v první úrovni odkaz na článek, ve kterém si pomocí {loadposition} nahrajete druhý modul menu, který bude mít nastaveno zobrazování až od druhé úrovně.
Poděkovali: Lukáš

26. úno 2016 14:33 #126046
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

lukewc napsal: Díky.
Toto nic neřeší. Je to stejný výsledek jako když to mám oddělovačem.
Když to mám pak v drobečkové navigaci, tak na to sice jde kliknout, ale nikam to nevede - jen na #.


Ja jsem necetl ten zbytek, ale jen prvni cast a tu to resi. Nicmene stejne poradne nerozumim, ceho chces docilit. Takze bud resit pres vytvoreni modulu menu nebo treba hlavni polozku menu mit jako kategorii a pak zobrazit vypis kategorie.

27. úno 2016 10:17 #126053
Odpověď od Lukáš
Začátečník

Cony napsal: A co v první úrovni odkaz na článek, ve kterém si pomocí {loadposition} nahrajete druhý modul menu, který bude mít nastaveno zobrazování až od druhé úrovně.


To je ono! Vyřešilo to přesně co jsem chtěl.
Díky moc!

Powered by Fórum