Menu více úrovní

Lukáš Pavelec
25. úno 2016 15:51 #126035
Zdravím,
řeším jeden problém - pokud mám menu a má druhou úroveň, tak většinou řeším položky první úrovně oddělovačem, protože nemají obsah a jsou spíše jako rozcestníky. Účel to splňuje, ale pak je problém třeba v drobečkové navigaci.

Potřeboval bych najít řešení, jak zobrazit položku první úrovně jako seznam všech odkazů druhé úrovně.
Ukázka zde:

stredni-skola.webglobal.cz/cs/student-a-rodic

Pokud na tomto webu někdo přidá položku do druhé úrovně, tak se automaticky zobrazí v seznamu v odkazu výše. Jenže tento web neběží na Joomla.

Napadá vás jak by to šlo řešit?
Nebo jak řešíte menu více úrovní když první nemá obsah?

Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od radek
25. úno 2016 18:09 #126036
Udelej to jako externi odkaz a misto odkazu zadej #

Odpověď od Lukáš Pavelec
26. úno 2016 08:55 #126042
Díky.
Toto nic neřeší. Je to stejný výsledek jako když to mám oddělovačem.
Když to mám pak v drobečkové navigaci, tak na to sice jde kliknout, ale nikam to nevede - jen na #.

Odpověď od Cony
26. úno 2016 14:22 #126044
A co v první úrovni odkaz na článek, ve kterém si pomocí {loadposition} nahrajete druhý modul menu, který bude mít nastaveno zobrazování až od druhé úrovně.
Poděkovali: Lukáš Pavelec

Odpověď od radek
26. úno 2016 14:33 #126046

lukewc napsal: Díky.
Toto nic neřeší. Je to stejný výsledek jako když to mám oddělovačem.
Když to mám pak v drobečkové navigaci, tak na to sice jde kliknout, ale nikam to nevede - jen na #.

Ja jsem necetl ten zbytek, ale jen prvni cast a tu to resi. Nicmene stejne poradne nerozumim, ceho chces docilit. Takze bud resit pres vytvoreni modulu menu nebo treba hlavni polozku menu mit jako kategorii a pak zobrazit vypis kategorie.

Odpověď od Lukáš Pavelec
27. úno 2016 10:17 #126053

Cony napsal: A co v první úrovni odkaz na článek, ve kterém si pomocí {loadposition} nahrajete druhý modul menu, který bude mít nastaveno zobrazování až od druhé úrovně.

To je ono! Vyřešilo to přesně co jsem chtěl.
Díky moc!