Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozbalovací nabidka hlavni menu

24. úno 2016 15:33 #126013
Rozbalovací nabidka hlavni menu od shockwave
Začátečník
Zdravim a chtěl bych se optat, udelal jsem z jedne položky hlavniho menu rozbalovaci nabidku/drop down menu. Avsak nevim jak zrusit, po kliknuti na tuto polozku hlavniho menu se mi prepne stranka na novou stranku s clankem. Chci toto prepnuti zrusit, ale nevím kde. Mam zde zvoleno jeden clanek, vím že je to timto, ale co tam zadat jineho, aby polozka fungovala jen jako drop down menu..

24. úno 2016 18:07 #126019
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
dejte alespoň odkaz na stránky

24. úno 2016 22:46 #126025
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslím, že si i sám odpovídáte: ...po kliknuti na tuto polozku hlavniho menu se mi prepne stranka na novou stranku...
Pokud někde máte odkaz, tak po kliknutí na něj přejdete na odkazovanou stránku. Jinak to fungovat nemůže.

Vaše možnosti:

1. použijte modul menu, který umí rozbalit položky při pouhém najetí myši na nabídku
2. první položku menu, na kterou musíte kliknout pro rozbalení nastavte jako externí URL a jako odkaz zadejte #

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. úno 2016 14:35 #126033
Odpověď od shockwave
Začátečník
Dekuji ale nevím jak nastavit jako Externí URL a kde? K bodu 2. co jste psal. Děkuji

25. úno 2016 21:06 #126039
Odpověď od shockwave
Začátečník
Nabídky- typ položky- sytem odkazy-externi url - #

26. úno 2016 15:53 #126047
Odpověď od Bong
Moderátor
Přesně tak. Nebo to může být položka typu Oddělovač...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum