Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozsirenia sa zobrazuju rozne vo Firefoxe a Chrome

20. úno 2016 17:29 #125965
Zdravim. zaznamenal som problem s niektorymi rozsireniami. Zobrazuju sa rozne vo firefoxe a chrome. Preco je to tak a ktory prehliadac je ten pravyy standard ?
Ide o tieto rozsirenia: LINKY na konci prispevku.

AS Scroller sa zobrazuje dobre vo firefoxe , ale v chrome sa tam obrazky postupne zvacsuju a nevyzera to dobre.
TT likebox sa zase zobrazi v chrome, ale vo firefoxe ho nenacita.
Mozte si to pozriet na stranke www.impreso.sk . Da sa to nejak riesit, alebo treba najst alternativne rozsirenia ? Vdaka za info.


AS scroller: www.astemplates.com/joomla-extension-details/144-as-scroller
TT facebook likebox: toto rozsirenie uz bolo UNPUBLISHED: extensions.joomla.org/profile/extension/...w_4189_limitstart=80

tema je tam tato: www.astemplates.com/joomla-template-details/205-002056

20. úno 2016 22:15 #125970
Odpověď od Bong
Moderátor
Mě se to zobrazuje naprosto stejně, ale to může být i tím, že mám blokované reklamy a vypnutý flash. A zapínat to kvůli stránkám, které se i tak načítají minutu a jsou přecpané skripty nebudu :-(

Podobných scrollerů a FB likeboxů jsou hromady. Vyberte si takové, které vám vyhovují, které jsou aktualizované a funkční. Netuším proč se trápíte rozšířeními jejichž vývoj skončil a nefungují pořádně, nebo rozšířeními, které nejsou aktuální a odkazují na neexistující skripty na google...

Na JED extensions.joomla.org/ najdete podobných rozšíření přehršel...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. čvn 2016 13:19 #127242
Odpověď od xxldzxx
Návštěvník
VYskusal som prvych 10 FB likeboxov z joomla.org a kazdy jeden sa mi vo FIREFOXE nezobrazuje a v CHROME zobrazuje, robi to na notebooku aj na PC. Preinstaloval som firefoxe a robi to to iste. Kde moze byt chyba ?

12. čvn 2016 22:46 #127246
Odpověď od Bong
Moderátor
To bych viděl na chybu šablony. Zkuste to se základní a uvidíte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. čvn 2016 23:52 #127329
Odpověď od xxldzxx
Návštěvník
problem pretrvaval aj pri zmene sablony. konieckoncov robilo mi to aj na demo-strankach jendotlivych modulov faceboook likeboxov.
Ale uz som prisiel na to co to sposobovalo.
Mal som v nastaveniach firefoxu nastavene, ze: NIkdy neukladat historiu prehliadania. Akonahle som zmenil tot nastavenie takymto sposobom: screencast.com/t/0l56rOiVihT tak problem zmizol a firefox dany likebox zobrazuje. takze chyba bola v debilnom firefoxe. Da sa tomu nejako predist, aby zakaznik , kt, si pozera stranku s nastavenim ako som mal povodne ja, tak aby videl stranku plnohodnotne?
mozte si to skusit , ci to bude robit aj vam. stranka je : www.udrzbapozemkovpo.sk

Powered by Fórum