Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace Kunena forum na Joomla! 3.4.8 Stable

20. úno 2016 13:27 #125961
Instalace Kunena forum na Joomla! 3.4.8 Stable od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

pokouším se nainstalovat forum na Joomla! 3.4.8 Stable.

Dostávám opakovaně tuto hlášku -
Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/data/web/virtuals/95582/virtual/www/administrator/KPATH_ADMIN/install/install.xml" in /data/web/virtuals/95582/virtual/www/administrator/components/com_kunena/install/schema.php on line 281

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/95582/virtual/www/administrator/components/com_kunena/install/schema.php on line 422

Fatal error: Class 'KunenaRoute' not found in /data/web/virtuals/95582/virtual/www/administrator/components/com_kunena/install/sql/install/php/sampledata.php

Co jsem vygooglil, měl bych povolit plg kunena-system. Ale žádný takový plugin k povolení mezi nainstalovanými nemám.

Hosting - wedos

Už jsem z toho trochu zoufalý, nemáte s tím někdo zkušenosti? Kunenu asi nutně nepotřebuju, ale znervózňuje mě, že mi to na webu který chci nasadit do ostrého provozu nefunguje, tak abych brzy nenarazil s dalšími rozšířeními.
Díky!

20. úno 2016 13:35 #125962
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Vyřešeno. Přes Pátrání jsem nainstaloval vše co má nějakou souvislost s Kunena. V pluginech jsem povolil plg system-kunana a pak už se to nainstalovalo.

Uf, uf.

Powered by Fórum