Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sdílení článků na Facebookovou stránku projektu

20. úno 2016 12:28 #125960
Sdílení článků na Facebookovou stránku projektu od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

máme takový projekt, elektronický časopis. Připravujeme nový web, který by měl být pro čtenáře zajímavější a tím bychom rádi docílili vyšší návštěvnosti.

Současně máme facebookovou stránku týkající se projektu.

O co mi jde - rád bych dosáhl toho, abych po přidání článku na web tento jednoduchým způsobem nasdílel současně na facebook. Umím udělat tlačítko na sdílení, takové to klasické, ale to sdílí na můj profil, kde jsem aktuálně přihlášení. Tak bych potřeboval komponentu, kde se dá nastavit, kam to má sdílet.

Snad mi z toho popisu porozumíte.

Díky za případnou radu!

20. úno 2016 15:03 #125964
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Ahoj,

Autotweet NG. Nasdílí se to samo. Ale ještě mně to taky nefunguje pořádně. Neměl jsem na to moc času. Napiš, jak se podařilo.
Poděkovali: CrocodilusCZ

20. úno 2016 17:44 - 20. úno 2016 17:45 #125966
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Super, to je přesně co potřebuju.
Jen jsem pohořel na 17 slajdu prezentace docs.google.com/presentation/d/16hGWWGq1...e=id.g51a17d40e_2_17

Nevím jak aplikaci autorizovat na facebooku. Resp nikde se tam nevyplňuje facebooková stránka, takže při pokusu o autorizaci na mě vyskočí

Tato adresa URL není povolena konfigurací aplikace: Jedna nebo více těchto adres URL není v nastavení aplikace povolena. Musí se shodovat nastavením adresy URL webu nebo URL základní stránky, nebo musí být doména subdoménou jedné z domén aplikace.

20. úno 2016 18:31 - 20. úno 2016 18:34 #125967
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, jen ještě dodám, že těch aplikací, co automaticky posílají linky na FB je víc. Je také dobré vědět, že je potřeba pravidelně měnit access token, aby se přidávání nepřerušilo a že automatické posty na facebooku jsou v podstatě nejhorším typem postu, který je ve velmi malé míře zobrazován ostatním. Je také dobré kontrolovat "úspěšnost" postů na FB, občas se zjistí, že jsou tak neúspěšné, že se to ani nevyplatí postovat a je lepší zvolit jiný kanál.

V aplikaci se nevyplňuje facebooková stránka, ale stránka tvého webu, ze které se posty budou brát (přes RSS nebo jinou metodu)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

20. úno 2016 18:40 #125968
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
už jsem na to přišel. Vadilo tomu to http:// na začátku.

Díky, no já chci sdílet na fcb převážně novinky z projektu, které jsou jednou za dva měsíce a občas něco mezi tím. Nemyslím si, že by toho bylo moc.

20. úno 2016 18:58 - 20. úno 2016 19:00 #125969
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Vím, že je aplikací víc ;)
Dík za info, kde byla chyba. Řešil jsem to někdy před Vánoci a na tomhle jsem skončil taky, šlo mně to jenom na tom testovacím účtu. Nějak to nechvátá, tak jsem dělal jiné věci, ale musím to dodělat, je to přání zaměstnavatele (ačkoliv FB moc nemiluji...).

Powered by Fórum