Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skryté karty u modulů

17. úno 2016 00:43 #125869
Skryté karty u modulů od tonboss
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
u všech modulů se mi nezobrazuje nabídka karet - Modul
Přiřazení nabídky
Oprávnění modulu
Možnosti
Pokročilé

- ukázka v příloze

Nevíte , jak to dostat zpět?
Děkuji
Přílohy:

17. úno 2016 10:39 #125870
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
zkuste jinou šablonu pro administraci

17. úno 2016 13:10 #125873
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
To bohužel nepomohlo.
Karty to stále nezobrazuje. To spíš bude někde v nastavení ne? Ovšem vůbec nevím kde.

17. úno 2016 13:21 #125874
Odpověď od Bong
Moderátor
A to se vám stalo jak? Z ničeho nic se to nezobrazuje? Po aktualizaci se to nezobrazuje? Není to náhodou čerstvá instalace Joomly? Jiný prohlížeč vyzkoušený?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. úno 2016 13:59 #125876
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Nejspíše z ničeho nic. U klienta jsem naistaloval Joomlu a vytvořil pár stránek. Po pár dnech jsem si potřeboval něco na stránkách ověřit a koukám, že ty karty chybí. Žádné aktualizace neproběhli. Co vím, tak klient do administrace nešel. Jiný prohlížeč vyzkoušený.

17. úno 2016 14:15 #125880
Odpověď od Cony
Moderátor
Zničeho nic se nic neděje :)
Tipl bych to na nějaký konfilkt javaskriptu, nemáte nějaký plugin který se nahrává i v administraci? Díval jste se do konzoly prohlížeče, jestli Vám nevyhazuje nějaké chyby Javaskriptu? Máte vypnuté nebo zapnuté hlášení chyb v globální konfiguraci? není na stránce vidět nějaké chybové hlášení? Nepoužíváte Advanced modul manager? Vidíte záložky na jiných stránkách (konfigurace, články, kontakty apod...)?

Powered by Fórum