Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Schované menu

31. led 2016 15:46 - 31. led 2016 15:48 #125549
Schované menu od Miroslava Karasová
Uživatel
Úprava: Ahojte,

vedeli by ste mi poradiť ako naplním svoju predstavu? Takže:
Robím v CMS Joomla a chcela by som vytvoriť menu, ktoré pre návštevníkov stránky nebude obsahovať žiadne submenu, ale budú existovať ak sa na ne budem odkazovať. Takže napr. menu: Clanky - nema ziadne submenu ale ked zadam url Clanky/menu-items tak sa mi zobrazí napr. článok alebo hocičo čo som si zvolila.

Ďakujem za všetky odpovede :cheer:

31. led 2016 17:57 #125551
Odpověď od Bong
Moderátor
Třeba v modulu vašeho menu máte nastavení:

Počáteční úroveň
Konečná úroveň
Položky podnabídky

Dají se s nimi dělat kouzla...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. led 2016 22:54 #125576
Odpověď od Miroslava Karasová
Uživatel
No pozrela som si tento článok www.ostraining.com/blog/joomla/menu-levels/ a vyksúšala podľa neho nejaké to menu schovať ale nefunguje to ... mám pocit že to súvisí s tým že mám dvojjazyčný web? Ale len hádam .. inak ešte dávnejšie som si vytvorila Bottom menu, ktoré bolo schované .. no a tam som si vytvorila menu item, kde som si dala Menu location: Bottom menu a Parent item Main menu <-- nejaky item. Len ja som úplne zabudla ako som to vytvorila. Presne sa správa ako chcem ale bohužiaľ to neviem vytvoriť opäť :dry:

31. led 2016 23:22 #125577
Odpověď od Miroslava Karasová
Uživatel
:) :) super podarilo sa, vytvorila som si okrem mojho hlavného - Main menu .. ešte jedno Hidden menu.. išla som do modulov a v Hidden menu som nezvolila žiadnu pozíciu a ako Select menu som dala Main menu a menu item - ten, pod ktorým som chcela mat skryté menu items z Hidden menu :)

Powered by Fórum