Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Najnovšie články na titulnú stranu

28. led 2016 21:56 #125518
Najnovšie články na titulnú stranu od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dobrý deň prajem,

už dlhšie sa trápim s tým, aký modul, alebo komponent použiť na zobrazenie posledne uverejnených, alebo aktualizovaných článkov. Napriek tomu že som na extension.joomla.org prešiel toho dosť, stále som nenašiel vhodné, spoľahlivé, pokiaľ je to možné bezplatné rozšírenie. Na obrázku je znázornené o čo mi ide. Je tam použité rozšírenie BM Articles Top, ktoré by mi aj vyhovovalo, keby som ho vedel donútiť generovať náhľady z obrázka vo vnútri článku s vyšším rozlíšením. Aj keď takú voľbu má - nefunguje to. Zobrazuje náhľad iba z malého náhľadového obrázka - introtextu, čo keď sa zväčší je otrasné.



Viete mi niekto poradiť vhodné rozšírenie.

Ďakujem odpoveď.
Přílohy:

29. led 2016 10:45 #125522
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
A co zkusit upravit to rozšíření, které nyní používáte a vyhovuje vám? A nebo dávejte do náhledového obrázku obrázky s vyšší velikostí.

29. led 2016 11:31 #125523
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Ďakujem za odpoveď, nerad by som siahal do rozšíreni. Ono to rozšírenie len testujem a má aj iný problémik, a to je zobrazovanie časti kódu šablóny komponenty form2content v introtexte (pri tých 4 obrázkoch), preto hľadám niečo iné podľa možnosti spoľahlive. Doporučíte mi niečo a zachránite ma?

Powered by Fórum