Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozšíření pro zobrazení části článku v jiném modul

27. led 2016 22:43 #125506
Možná se ptám špatně, ale v tuhle chvilku mě už hlava nebere.
Existuje, prosím, nějaké rozšíření nebo nějaké nastavení tak aby se například první čtyři řádky určitého článku zobrazovali v jiném modulu - na jiné pozici? Možná je to jednoduché, tak prosím o nasměrování.
Děkuji.

28. led 2016 06:06 - 28. led 2016 06:07 #125507
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud máte modul pro zobrazení článků, který toto nastavení zobrazení umožňuje, pak jej můžete použít.
V Joomle máte pro zobrazení článků k dispozici moduly:

  • Články - Archivované články
  • Články - Kategorie článků
  • Články - Nejnovější články
  • Články - Nejčtenější články
  • Články - Podobné články
  • Články - Upoutávka
  • Články - Články z kategorie
Zpravidla lze nastavit aby se články v modulu zobrazovaly celé, nebo jen úvodník (tento musíte mít v článku definovaný). Modul jednoho typu s různými nastaveními můžete na stránkách použít vícekrát.

Když vám vestavěné typy modulů nevyhovují, najděte si jiné na JED extensions.joomla.org/ , třeba v kategorii extensions.joomla.org/category/news-display/articles-display

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. led 2016 12:06 #125539
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Ano, ano tak jsem to nakonec udělal. Děkuji.
Měl bych ještě jeden poddotaz - na jednom webu nemám v nabídce Komponenty / Odkazy - jak jsem vyčetl tak od verze 3.4 už tato komponenta není součástí Joomly. Je to tak? A jestliže ano, existuje nějaký ověřený plugin který by tuto komponentu doplnil v takové podobě jak jsem na ni byl zvyklí v předchozích verzích? JED procházím a než začnu zkoušet chtěl bych vědět jestli je nějaká taková odzkoušená komponenta.

31. led 2016 13:06 #125541
Odpověď od Bong
Moderátor
Komponenta Odkazy z Joomly sice zmizela, ale pořád existuje, takže budete používat to na co jaste zvyklý.
Stáhněte si github.com/joomla-extensions/weblinks/re...g_weblinks_3.4.1.zip a nainstalujte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michal Zbořil

Powered by Fórum