Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kterou verzi?

26. led 2016 16:33 #125495
Kterou verzi? od Martin Tomaško
Zabanovaný
Zdravím všechny uživatele Joomla.

Po delší odmlce bych potřeboval vytvořit nové stránky a rád bych se opět vrátil k Joomla. Nějak se mi ale nedaří zjistit, jestli už je stabilní verze Joomly, nebo ještě stále se jede na dvojce. Poradí mi někdo, kterou verzi s češtinou nainstalovat? Dík.

26. led 2016 18:20 #125497
Odpověď od Bong
Moderátor
Mezitím se už změnil přístup k číslování a vydávání verzí. Používejte VŽDY poslední dostupnou verzi. Aktuálně tedy Joomla 3.4.8.

Češtinu si automaticky nainstalujete přímo v administraci nebo stáhnete a nainstalujete samostatně...

www.joomla.org/announcements/release-new...-3-4-8-released.html
joomlacode.org/gf/project/jtranslation3_...&frs_package_id=6406

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin Tomaško

08. úno 2016 18:23 #125701
Odpověď od Martin Tomaško
Zabanovaný
Tak vše dle návodu jsem udělal, funguje to. Jen bych ještě potřeboval poradit, jak odstranit bílé pruhy na mých webových stránkách. Nevím, jestli je to šablonou, nebo nastavením Joomla. Ne těchto webovkách:

www.poznavamsvet.cz/bajkal2016

mám nad a pod hlavním menu bílý pruh. Z náhledu pozic šablony vím, že by nad hlavním menu měli být ještě tři pozice, nyní však neobsazené. Pod hlavním menu je ještě také několik pozic, než začne vlastní stránka (článek), neobsazených. Zobrazuje se mi tam navíc nápis Úvod. Ale jen na úvodní straně, na ostatních stránkách jsem to odstranil, pruh však tam je, jen je uzší.

Prosím o radu, nakopnutí, jak to upravit, zabírá to dost místa a stránka tak je nepřehledná...

Děkuji za pomoc.

tosik

08. úno 2016 20:20 - 08. úno 2016 20:21 #125703
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
máte tam úplně špatně umístěné moduly, ale zvenku Vám s tím neporadím
Je to šablonou, zkuste případně jinou

09. úno 2016 10:26 #125707
Odpověď od Martin Tomaško
Zabanovaný
Šablonu už jsem měnil několikrát, tahle nevypadá špatně. Když vám dám přístup, jste schopný mi na to mrknout?

09. úno 2016 16:38 #125709
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jsem, napište do SZ

Powered by Fórum