Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Sigplus gallery - chybné zobrazenie v šablóne

23. led 2016 11:14 #125402
Sigplus gallery - chybné zobrazenie v šablóne od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dobrý deň,
poprosil by som skúsenejšich o pomoc pri odstránení mojho problému s nesprávnym zobrazením galérie obrázkov SIGPLUS.

Stav pred problémom:
Ako je v prílohe uvedené správne zobrazenie vyzerá rovnomerne v horizontálnej aj vertikálnej rovine. (Template Toaster 4.x)

Problem:
Problém nastal po nainstalovani novej sablony prvý riadok je posunutý do prava, sú vacsie medzery medzi obrázkami vertikálne aj horizontalne. (Template Toaster 6.x)

Predpokladam ze bude nejaky problém v sablone. Viete ma nasmerovat, kde hladať riesenie?

Velmi pekne dkujem za rady
Berty


Přílohy:

23. led 2016 11:42 #125404
Odpověď od Cony
Moderátor

BERTY napsal: Viete ma nasmerovat, kde hladať riesenie?

No v šabloně, kde jinde. Zkuste používat nástroje pro vývojáře ve svém prohlížeči (F12) a zkontrolovat v čem se liší CSS obou šablon. Není u nich náhodou rozdíl v použité verzi Bootstrap?
Nebo sem dejte odkaz, pak Vám možná někdo poradí konkrétně.

23. led 2016 12:05 - 23. led 2016 12:07 #125405
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Bohuzial odkaz neviem dat mam to na localhoste.
Texty, fotografie, formulare, video sa zobrazuju spravne akurat ked pouzijem {gallery}cestaxzy{/gallery} tak zobrazuje tak ako je uvedene na obrazkoch. Problem s posunom sa zobrazuje ak po kliknuti na obrázok a na zvacenom obrazku. Obrazok sa zvacsi a potom posunie doprava.



Přílohy:

24. led 2016 16:22 #125426
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Tak som na to prišiel. V šablóne som zmenil nastavenie odrázok pri čiselných nečíselnývh zoznamoch a problém bol odstránený.

Powered by Fórum