Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesměrování

22. led 2016 20:05 - 22. led 2016 20:08 #125391
Přesměrování od Ernst
Joomla Expert
nainstaloval jsem si na localhost web 2.5.28. vše běhá v pořádku,
Provedu upgrade na 3.4.8., které proběhne v pořádku.
Ale jakmile chci na localhost zavolat frontend, okamžitě mě to přesměruje na ostrou stránku na webu.
Backend běží správně na localhost.
Vypnul jsem přesměrování, zakázal přítelské url, přepis URL, odstranil httacces sitemap.xml.
I pokud vypnu síť nenapíše to nic, hned hlásí, že nemůže otevřít webovou stránku.
Netušíte někdo, čím to může být?

PS mám silné podezření na šablonu, ale nevím, kde to v ní najít

22. led 2016 20:31 #125393
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se na položku hlavní stránky, zda ji nemáte nějak podivně nastavenou. Pak zkuste configuration.php, zda se tam odkaz nevyskytuje.

Šablonu stačí použít výchozí a zkusit...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. led 2016 21:05 #125395
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ano tak jsem postupoval.
problém byl, že všechny položky menu byly nastaveny natvrdo právě na tuto šablonu. (tedy nevím proč)
Tak jsem musel ručně projít všechny položky menu a nastavit tam výchozí šablonu.
Pak když jsem ve správci šablon dal jinou výchozí šablonu, tak už stránky běžely na localhost, samozřejmě trochu zkresleně.
Rád bych to ale na localhost vyzkoušel se správnou šablonou, než to vrhnu na web.
Prohledal jsem složku templates na název webu, ale jediné, kde to bylo uvedeno byl vertex.json a tam jsem to zkusil přepsat na "localhost", ale tím se nic nezměnilo.
V databázi také název webu nebyl nikde, kde by neměl být.

Dá se určit, kde má šablona zapsáno, že se má dostat na svoje původní umístění (na ostrý web)?

Powered by Fórum