Rozšíření Joomla! pro mail konferenci.

Michal Zbořil
21. led 2016 20:51 #125376
Zdravím. Chtěl bych se tady zeptat jestli někdo nevíte o nějakém, lépe volně šířeném, rozšíření pro redakční systém Joomla! pomocí kterého bych mohl rozjet mailovou konferenci. Narazil jsem na rozšíření Mailster - to by bylo vyhovující, ovšem co jsem vyčetl tak volná verze je limitována počtem přihlášených uživatelů (do 100) a já už teď vím že v základu bude členů 68. Takže pokud by se někdo přidal mohl by časem nastat problém :(
Otázkou je. Můžete mě prosím poradit, nebo nasměrovat, nějaký plugin nebo komponentu pomocí které bych mohl rozjet mailovou konferenci?
Děkuji.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Pavel Šťastný
22. led 2016 10:11 #125386
Pokud vám rozšíření vyhovuje, tak není jednodušší až dosáhnete počet uživatelů koupit si placenou verzi, která to omezení mít nebude ? koukal sem, že to stojí asi 40EUR ??

Odpověď od Michal Zbořil
25. led 2016 13:52 #125447
Ono to tak asi stejně dopadne, ale chtěl jsem se radši zeptat jestli někdo třeba nemá ověřené nějaké jiné rozšíření (pokud za slušnou cenu tak proč ne). Jde o to že až už v tom budu mít všechno nastavené a hlavně všechny lidi tak je dost těžké jim vysvětlovat po měsíci provozu, že to nějak neklaplo a že se musí znovu přihlašovat protože se zkouší nějaké jiné rozšíření :( tomu bych se chtěl právě pokud možno vyhnout.