Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Sloučeno Rozšíření Joomla! pro mail konferenci.

21. led 2016 20:51 #125376
Rozšíření Joomla! pro mail konferenci. od Michal Zbořil
Začátečník
Zdravím. Chtěl bych se tady zeptat jestli někdo nevíte o nějakém, lépe volně šířeném, rozšíření pro redakční systém Joomla! pomocí kterého bych mohl rozjet mailovou konferenci. Narazil jsem na rozšíření Mailster - to by bylo vyhovující, ovšem co jsem vyčetl tak volná verze je limitována počtem přihlášených uživatelů (do 100) a já už teď vím že v základu bude členů 68. Takže pokud by se někdo přidal mohl by časem nastat problém :(
Otázkou je. Můžete mě prosím poradit, nebo nasměrovat, nějaký plugin nebo komponentu pomocí které bych mohl rozjet mailovou konferenci?
Děkuji.

22. led 2016 10:11 #125386
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
Pokud vám rozšíření vyhovuje, tak není jednodušší až dosáhnete počet uživatelů koupit si placenou verzi, která to omezení mít nebude ? koukal sem, že to stojí asi 40EUR ??

25. led 2016 13:52 #125447
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Ono to tak asi stejně dopadne, ale chtěl jsem se radši zeptat jestli někdo třeba nemá ověřené nějaké jiné rozšíření (pokud za slušnou cenu tak proč ne). Jde o to že až už v tom budu mít všechno nastavené a hlavně všechny lidi tak je dost těžké jim vysvětlovat po měsíci provozu, že to nějak neklaplo a že se musí znovu přihlašovat protože se zkouší nějaké jiné rozšíření :( tomu bych se chtěl právě pokud možno vyhnout.

Powered by Fórum