Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE editor

15. led 2016 17:56 #125263
JCE editor od David Neuman
Začátečník
Ahoj,

jsem tu s dalsim dotazem a to ohledne JCE editoru. Mam jako modul vybrany CUSTOM HTML, pres JCE editor jsem vytvoril nejakou tabulku, upravil jsem si rozmery, obsah, ohraniceni atd atd. Nicmene pokud zmenim font a velikost pisma a dam ulozit a nebo ulozit a zavrit, zmeny si nikdy neprojevi a stale je to malym fontem. Setkal jste se s tim nekdo nekdy ? Diky :)

15. led 2016 18:18 #125264
Odpověď od Bong
Moderátor
Zřejmě vám to ovlivňuje něco jiného, například šablona...

Chcete-li podrobněji poradit se vzhledem, MUSÍTE dát odkaz na stránku, kde je chyba vidět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. led 2016 18:10 #125276
Odpověď od David Neuman
Začátečník
Omlouvam se. www.smartaplikace.cz --- jedna se o custom html INFORMACE... mrknete na to? Diky za reakce :)

17. led 2016 19:49 - 17. led 2016 19:50 #125279
Odpověď od Bong
Moderátor
No, třeba velikost písma font-size: 14px; máte určenu v CSS templates/ordasofttemplate-sectiontemplate/bootstrap/css/bootstrap.css řádek 160

Naučte se používat nástroje pro webmastery, buď ty zabudované v prohlížeči, nebo například Firebug pro FF. Je to jednoduché. Pak si najdete všechno sám.

Mimochodem, špatné formátování textu nabo překlepy tímto nevyřešíte. Třeba v tomto modulu je ukázkové provedení: "jak se nedělá seznam s odrážkami"...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: David Neuman

Powered by Fórum