Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

menu má dovolenou - šablona helix ii

14. led 2016 01:25 #125213
Zdravim všechny joomláky :) Měl bych takej problémek s přidáváním jazykových mutací - konkrétně problém s menu.. Po kliknutí na český jazyk zůstává menu pořád v čínštině..( hlaví stránka je čínsky ) Normálně vytvořit jazykovou mutaci s menu nemám problém a vim jak na to, ale ted mě to menu prostě neposlouchá i když mám vše v pohodě a vše na sebe pěkně odkazuje..tak mě napadá jestli se to nějak nemusí změnit přímo v šabloně ...Mám to na šabloně helix ii.. Kdyby jste někdo přímo věděl, co jak kde musí bejt nasměrovaný nebo nějakou fintičku, byl bych moc vděčnej..

ještě přidám odkaz na web www.china-services.eu

Samozřejmě mám vytvořený i menu v češtině, články v češtině a vše sedí, až na to že to nejde haha..

Díky za rady

14. led 2016 02:39 - 14. led 2016 02:40 #125215
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Nevím jestli se trefím, ale zkus tohle - Jdi do -> nabídky -> menu v českém jazyce -> úvodní stránka.
Zde se podívej, jakou máš variantu šablony.

Pak jdi do rozšíření -> správce šablon -> zde klikni na tu variantu šablony, kterou máš nastavenou viz výše.
(Předpokládám, že variantu šablony máš také nastavenou na "čeština")

Zde v nastavení šablony si musíš přidělit české menu. Zkus proklikat možnosti, a někde tam určitě bude možnost přiřadit menu.

Powered by Fórum