Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Při nahrávání došlo k chybě: com_weblinks

13. led 2016 22:36 - 13. led 2016 22:41 #125211
Při nahrávání došlo k chybě: com_weblinks od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

narazil jsem na problém. S J3! jsem nováček, dřív jsem si hrál jen s 2.7 a přijde mi, že některé věci jsou teď řešené jinak než jsem byl zvyklý, možná je to tím, že mám předinstalovanou joomlu od autora šablony, tedy celý balík i s ukázkovými daty - Purity III.

Narazil jsem na problém při zprovoznění webových odkazů - Při nahrávání komponenty došlo k chybě: com_weblinks, Komponenta nebyla nalezena.

Komponenta není zřejmě nainstalovaná, což jsem dogooglil se dělá přes správce rozšíření - pátrání a doinstalovat. Ale com_weblinks ani nic jí alespoň vzdáleně podobného tam bohužel není.

Budu rád za každý tip a nakopnutí správným směrem a prosím o kapku shovívavosti.

Díky a hezký večer!


EDIT:

Problem Solved
_________________________________________________
info viz issues.joomla.org/tracker/joomla-cms/4214
Komponenta weblinks není nadále součástí základního instalačního balíku a instaluje se jako volitelná komponenta.

Například odsud - github.com/joomla-extensions/weblinks/releases

Dobrý je, že člověk vyřeší problém s kterým se drbe nějakou dobu chvíli po tom co zadá dotaz. No aspoň jsem snad nikoho neokradl o čas.

Mějte se

Powered by Fórum