Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Highslide JS

10. led 2016 11:02 #125162
Highslide JS od Borek
Uživatel
Dobrý den všem,
máte prosím někdo zkušenost s obrázkovou galerií Highslide JS v Joomla 3? Poslední verze je pro Joomla 2.5.
Na webu mám použitý nejen hsexpander pro obrázky, ale také hshtmlexpander (v odborných textech jsem tímto vkládal poznámky do textu).
Nedovedu si představit, že bych musel všechny obrázky a všechny poznámky v článcích upravovat.

Děkuji za radu a názor.
Borek

10. led 2016 14:23 - 10. led 2016 14:24 #125165
Odpověď od Bong
Moderátor

...máte prosím někdo zkušenost s obrázkovou galerií Highslide JS v Joomla 3? Poslední verze je pro Joomla 2.5.

Je možné, že stará verze bude fungovat i v nové Joomle. Nebylo by to poprvé. Už jste to zkusil?

Nedovedu si představit, že bych musel všechny obrázky a všechny poznámky v článcích upravovat.

To není tak hrozné. Vždy je to zapsáno v obsahu pomocí nějakého pevně daného řetězce. Po výběru nového rozšíření můžete použít funkce hromadného nahrazení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. úno 2016 18:23 #125678
Odpověď od Borek
Uživatel
Rošíření HighSlide JS jsem v Joomla 3 zkusil, ale nefunguje.
S obrázky to jde řešit - rozšíření "mavik Thumbnails" pracuje i s HighSlide a zdá se, že to funguje.

Horší je to s hshtmlexpander, který v Joomla 3 nefunfuje a zatím se mi nepodařilo najít žádnou adekvátní náhradu.
Neví někdo o něčem?

Powered by Fórum