Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sociální správa uživatelů a vazba na Joomlu

05. led 2016 16:49 #125100
Ahoj všem,

pro klienta hledám řešení problému se sociální správou registrovaných uživatelů.

V podstatě jde o to, aby bylo možné u registrovaných uživatelů vytvářet jednoduchým způsobem něco jako friendly listy s možností vazby na další komponenty Joomly tak, že by např. články autora mohli vidět jen uživatelé, kteří jsou ve friendly listu autora - de facto něco na způsob Facebooku.

Chtěl jsem to i obejít pomocí Kuneny, ale u Kunena fora jsem nenašel třeba možnost neveřejných diskusních skupin nebo témat. Lze toto třeba obejít pomocí pluginů?

Administrace těchto listů by měla být jednoduchá a pro uživatele nenáročná.

Zkoušel jsem pár notoricky známých balíčků jako CB, ale tyhle funkce jsem tam nenašel.

Díky za pomoc.

P.S.: Nemůžu si pomoct, ale příjde mi to, že se to nároky už značně blíží něčemu jako "naprogramovat vlastní Facebook".

05. led 2016 17:43 #125104
Odpověď od Bong
Moderátor

Martens napsal: V podstatě jde o to, aby bylo možné u registrovaných uživatelů vytvářet jednoduchým způsobem něco jako friendly listy s možností vazby na další komponenty Joomly tak, že by např. články autora mohli vidět jen uživatelé, kteří jsou ve friendly listu autora - de facto něco na způsob Facebooku.


CB není jediné rozšíření pro komunity extensions.joomla.org/tags/communities
Ale aby se tam dalo povolovat a zakazovat přístupy i k rozšířením třetích stran, to těžko.

Martens napsal: Chtěl jsem to i obejít pomocí Kuneny, ale u Kunena fora jsem nenašel třeba možnost neveřejných diskusních skupin nebo témat. Lze toto třeba obejít pomocí pluginů?

Neveřejnost nastavíte při vytváření kategorie fóra.

Martens napsal: Nemůžu si pomoct, ale příjde mi to, že se to nároky už značně blíží něčemu jako "naprogramovat vlastní Facebook".

Má váš klient na to také peníze? Jestli je to nějaký spolek hasičů a podobně, pošlete je do kopru rovnou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum