presmerovani url

Michal
04. led 2016 21:55 #125085
Dobry den ,
mam problem so strankami.neustale mi ich niekto napada... rad by som zmenil adresu do administracie ale zial neviem ako to dobre zapisat do .htaccess

napr. aby som nemal adresu www.web.sk/administrator

ale

www.web.sk/webadmin

a aby adresa www.web.sk/administrator napisala 404 :) da sa to nejak zapisat ?

Dakujem

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
04. led 2016 22:12 #125087
Nejsem si jistý zda je toto možné. Pokud jste stálým cílem útoků, doporučil bych zakoupit např. Admin Tools, umí velmi dobře filtrovat útoky, blokovat IP adresy opakovaných útočníků, a umí např. i ochránit administracy tajným url parametrem, tedy např. www.example.com/administrator?tajneheslo

Odpověď od Teo
05. led 2016 00:21 #125088
Když to vidím, umí nějaká komponenta i to, že blokuje jiné IP adresy než třeba české? Kdysi dávno jsem to na Joomle 1.5 měl a bylo to docela dobré i kvůli útokům robotů.

Odpověď od Cony
05. led 2016 00:26 #125090

Teofil napsal: Když to vidím, umí nějaká komponenta i to, že blokuje jiné IP adresy než třeba české?

Admin Tools to umí, často používám :)
Poděkovali: Teo

Odpověď od Teo
05. led 2016 01:07 #125091
A je tam vyloženě možnost zadat např. CZ nebo se to zadává nějak ručně? Já to nemůžu v popisu té komponenty najít ;-)

Odpověď od Cony
05. led 2016 02:27 #125093
Zaškrtávají se tam kontinenty, nebo jednotlivé země. Obvykle povolím jen evropu a sev. ameriku (kvůli google) a je pokoj :)
Viz user guide

Odpověď od Pavel
05. led 2016 10:08 - 05. led 2016 10:12 #125094
Další možnostní je komponenta Securitycheck Pro , která umí to samé a je levnější, u Bonga k ní najdete češtinu. Používám ji na svých webech k plné spokojenosti. Mám verzi Securitycheck Pro J3X Bundle , která mi z jedněch stránek umožňuje kontrolovat ty ostatní.