Přihlásit se

Blok na zobrazení zdrojového kódu stránky

02. led 2016 10:45 #125045 od jiřík
Blok na zobrazení zdrojového kódu stránky vytvořil uživatel jiřík
zdravím,

mám joomlu 3.4.8. zobrazím článek a potřeboval bych modul na bloknutí zobrazení zdrojového kódu stránky, tj. když kliknu pravým tlačítkem myši na článek, tak aby se zobrazila tabulka např. s textem copyright domena.cz nebo tak něco, nejlépe, abych si to info v tabulce mohl napsat já sám.

teď se mi po kliknutí pravým tlačítkem myši na článek zobrazuje standardní tabulka s odkazem na zobrazit zdrojový kód stránky. já právě nechci, aby se lidé dívali na kód stránky. jsou tam např. cesty k videům apod.


zná někdo takový modul? nemohu nic takového najít. díky.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

02. led 2016 11:02 - 02. led 2016 11:03 #125046 od Bong
Odpověď od Bong
Lze zakázat použití pravého tlačítka, ale naštvete spoustu uživatelů a dokonalá ochrana neexistuje. kdo tomu alespoň trochu rozumí, tak si s vaší "ochranou" poradí lehce.
Chceteli chránit odkazy na videa, musíte tato zpřístupnit pro přihlášené a použít nějakou komponentu pro videa (stahování), která vám nahradí přímé odkazy na soubory jiným řetězcem.

Podívejte se na odkazy kde se to řešilo:
www.joomlaportal.cz/forum/62-joomla-2-5-...-zkopirovanim#117582
www.joomlaportal.cz/forum/37-joomla-1-5-...tranky?start=6#88769

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

02. led 2016 13:05 #125052 od jiřík
Odpověď od jiřík
já ale mám videa pro všechny a měnit to nechci. registrovaní u mě mají pouze diskuzní fórum a blog, případně časem eshop.

ty odkazy co jste poslal jsou jen na znemožnění kopírování textu a info jak dát vodoznak do obrázku. já potřebuji, aby nešel zobrazit zdrojový kód stránky.

ale dozvěděl jsem se, že to funguje jen pro ty, kteří mají v prohlížeči zapnutý javascript.

jestli se lidi naštvou, to je jejich věc, ve zdrojovém kódu stránky nemá nikdo co dělat. ale když vidím, že to bez javascriptu nefunguje, tak ty 2% "profíků" to nezastaví a navíc jsem si teď řekl, kašlu na to, ať si každý videa a všechno klidně stáhne. je to stejně jedno.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum