Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

VirtueMart - nefunkční tlačítko vložení do košíku

01. led 2016 15:47 #125033
Dobrý den,

prosím o pomoc s nefunkčním tlačítkem pro vložení zboží do košíku. Po stisknutí tlačítka pro vložení do košíku se stále načítá pop-up okno, které informuje o vložení do košíku, toto okno se ovšem nenačte. Vůbec nevím, kde hledat chybu, jelikož e-shop dříve fungoval bez problémů, problém nastal až nyní nedávno, z ničeho nic - nikdo tam žádné změny neprováděl. Vím, že už se (nejen) zde podobná témata řešila, ale týkala se předchozích verzí VM, tudíž jsem v nich řešení svého problému nenašel.

Adresa e-shopu je: ponozkyfrotex.cz/index.php/e-shop .

Děkuji moc za každou odpověď.

Mira

01. led 2016 17:25 #125034
Odpověď od Bong
Moderátor
Nikdo neprováděl změny. To znamená, že Joomlu ani instalovaná rozšíření neaktualizujete a neudržujete?
Pak se ale nedivte, že kód vašich stránek začíná:
Code:
<!--Hacked by -->
www.joomlaportal.cz/forum/search?query=H...d%20by&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Mirek

03. led 2016 18:31 #125064
Odpověď od Mirek
Začátečník
Dobrý den,

joomlu na ostatních webech pravidelně aktualizuji, ale zde jsem se do toho nijak moc nepouštěl, jelikož VM mi zde jednou po aktualizaci dělal nějaké nesmysly, tak jsem se do toho raději nepouštěl. Už jsem to napravil, aktualizoval jsem i Joomlu i VM, i když si myslím (na základě vámi zaslaného odkazu na diskuzi), že to bylo napadené přes FTP, jelikož se jedná také o multihosting na savaně a bylo napadeno více webů.

Napadené weby jsem tedy přehrál ze zálohy a nyní už to funguje bez problémů.

Děkuji moc za odpověď, tato varianta (napadení virem) mě vůbec nenapadla.

03. led 2016 19:12 #125065
Odpověď od Bong
Moderátor
Postup jak zachránit hacknutou Joomlu najdete na odkazu: www.bongovo.cz/joomla/40-jak-zachranit-hacknutou-joomlu
Toto proveďte pro všechny vaše napadené weby a v pořadí jak je uvedeno. Nějaké nahrání ze zálohy nic neřeší.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. led 2016 17:38 #125082
Odpověď od Mirek
Začátečník
Super, děkuji moc za podrobný návod, napadené weby byly 3, takže to určitě pro každý z nich udělám. Díky :)

Powered by Fórum