Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla - Seznam článků z kategorie nebo dle štítku

30. pro 2015 09:36 #125017
Dobrý den, potřeboval bych zobrazit v joomle obrázky úvodníku s titulkem a datem vytvoření článku z určité kategorie nebo dle štítku.
Zkoušel jsem podle štítku ale kompaktní seznam zobrazí pouze obrázek a titulek a označené položky zobrazí pouze titulek s datem.

30. pro 2015 11:24 #125019
Odpověď od Bong
Moderátor
A to chcete zbrazit jako stránku nebo v modulu?
Pokud jako stránku, tak záleží jaký typ položky menu jste zvolil. Nejlépe je položky typu blog. ale také záleží jak máte úvodník udělaný a jako máte šablonu.
Pokud jako modul musíte vybrat ten správný pro vaše účely. Buď joomlovský nebo nějaký externí.

Těžko radit. musíte být ve svých dotazech konkrétnější. Třeba jaký modul se snažíte nastavit, jaký typ položky menu a ideálně dejte odkaz na vaše stránky kde je to možné vidět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. led 2016 13:23 #125257
Odpověď od Petr
Začátečník
Dobrý den,
vím, že joomla umí krásně zobrazit všechny články v dané kategorii, ale potřeboval bych vědět zda to samé umí udělat i za pomoci štítků, to jsem nikde nenašel.

15. led 2016 13:43 #125259
Odpověď od Petr
Začátečník
Jde o to že mám článkek, který potřebuji vypsat do programu na jednu stránku (obrázek, datum, zkrácený text článku a text), a pak jej potřebuji na úvodní stránku, kde budou pouze úvodníky článků z různých kategorií (načítané podle štítku)(nadpis, obrázek, datum)

15. led 2016 16:44 #125261
Odpověď od Cony
Moderátor
A kde jste hledal? Položka menu typu Štítky - Označené položky. Nebo když začnete používat štítky, tak prostý proklik na štítek.

Oproti klasickému blogu je to omezené v podstatě jen na název, obrázek, úvodník a číst dál, ale to by mlo ve většině případů stačit.

15. led 2016 17:13 #125262
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pokud by to nestačilo, tak použít tohle rozšíření - extensions.joomla.org/extension/fj-relat...g-and-list-component
Poděkovali: Cony

Powered by Fórum