Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Joomla 3x, virtuemart 3, phoca plugin pdf

07. pro 2015 19:08 #124820
Dobrý den, potřebuji poradit. Chci si udělat PDF fakturu přes Phoca. Mám to nainstalované, ale povedl se mi nainstalovat jen plugin phoca pdf content. Ale když chci nainstalovat plugin phoca pdf virtuemart tak mi to vyhodí chybu, že nenalezl instalační soubor. po hledání na netu to vypadá, že tento plugin není kompatibilní s joomla 3x, ale jen s joomla 1,5. Dá se to i přesto nějak nainstalovat nebi si mám vytvořit pro virtuemart 3 fakturu nějak jinak. S těmihle věcmi teprve začínám tak nevím.

děkuji za radu

07. pro 2015 19:42 #124821
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. pro 2015 19:48 #124822
Odpověď od lukaass7
Uživatel
No tohle vlákno jsem čet, nicméně se tam nepíše co všechno od phoca má být nainstalované, a krom toho. Na tom odkazu je screen na kterém je vidět, že v nabídce obchod je možnost nastavit fakturu. Ale já jsem to u sebe nikde nenašel. Mám pocit, že jsem to tam dřive měl, ale ted tam mám jen informace o zákazníkovi. tak nevím. S e-shopem začínám tak tomu zatím moc nerozumím. Na spoustu věcí jsem přišel, ale na tohle ne.

07. pro 2015 20:00 #124823
Odpověď od Bong
Moderátor
Phoca PDF je komponenta: www.phoca.cz/phocapdf a obsahový a systémový plugin. Najdete tam i dokumentaci.
Ke stažení:
www.phoca.cz/download/category/32-phocapdf-component
www.phoca.cz/download/category/88-phoca-pdf-system-plugin
www.phoca.cz/download/category/32-phocapdf-component

Stahovat budete samozřejmě verze pro J3

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. pro 2015 20:06 #124824
Odpověď od lukaass7
Uživatel
Dobře děkuji, mám to nainstalované, a teď tu fakturu budu vytvářet kde,

07. pro 2015 20:41 #124826
Odpověď od lukaass7
Uživatel
Jde mi totiž o to, že tam kde by mělo být nastavení faktury ( aspoň teda podle prvního obrázku z odkazu co jste mi poslal ), mám pouze informace o zákazníkovi viz. foto
Mam ale pocit, že před instalováním phoca pdf jsem to měl stejné jako na obrázku z vašeho odkazu. A nebo dělám něco spatně :-)
Přílohy:

Powered by Fórum