Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Rada na modul, ktorý zobrazuje články s kritériami

28. lis 2015 10:38 - 28. lis 2015 10:38 #124735
Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť modul, ktorý zobrazí kategoriu článkov a to s nasledujúcimi kritériami:
  1. Nazov
  2. Obrazok, miniatura, mozno budu pouzivane nejake ikony pre urcite clanky/kategorie to sa bude zobrazovat v tedy pokial by sa, nepridal obrazok k clanku.
  3. datum uverejnenia
  4. kategoria z ktorej je clanok uverejneny
  5. rating clanku
  6. vynatok z clanku, cca 200-300znakov.
  7. Nastavenia posledných 5 článkov
  8. možnosť priadnia linku "Zobrazit vsetky clanky"

Ďakujem za odpoveď.

28. lis 2015 11:02 - 28. lis 2015 11:07 #124737
Odpověď od Bong
Moderátor
V Joomle máte na výběr:

Články - Archivované články
Články - Kategorie článků
Články - Nejnovější články
Články - Nejčtenější články
Články - Podobné články
Články - Upoutávka
Články - Články z kategorie

Většina umí to co chcete. Mořná bez toho Zobrazit vsetky clanky, to je nahrazeno Číst dále... s odkazem na celý článek. Problém můžete mít se zobrazením obrázku z úvodníku článku v případě, že nepoužíváte nějaký schopný plugin pro vytváření náhledů, nebo jej máte ve špatné velikosti....

Pokud by to nestačilo existuje extensions.joomla.org/extensions/extensi...chall=article+module

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. lis 2015 11:26 #124738
Odpověď od Juraj
Uživatel
Ďakujem za rýchlu odpoveď.

Ono sa mi jedná práve o modul články z kategorie, ktorá nezobrazuje práve spomínanú funkcionalitu. Hlavné je, aby to ukázalo rating, obrázok (alebo ikonu) a možnosť zobraziť všetky články v danej kategorii. Už ste sa s niečím takým stretli ? Ďakujem.

28. lis 2015 15:59 #124739
Odpověď od Juraj
Uživatel
Zdravím, nakoniec sa mi podarilo tento problém vyriešiť. Ak by niekto tiež potreboval, tento modul to dokáže zariadiť : www.raxo.org/raxo-all-mode-pro.html . Môžeme tému uzavrieť.

Powered by Fórum