Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Easycheckbox

19. lis 2015 10:50 #124621
Easycheckbox od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Sháním někoho, kdo mi pomůže upravit jeden plugin. Odměnu za úpravu dohodneme individuálně.

Mám tento plugin: vm3.sm-planet.net/easycheckbox bohužel podpora už několik týdnů mlčí. Mě talčí čas a potřebuji pomoct.

Přes vlastní pole si umím vyrobit seznam hodnot, které se zaškrtnutím dané hodnoty zobrazí v košíku. Lze to využít například pro bonusový program, kdy nabídnete zákazníkovi na výběr dátek zdarma. Velký problém ale nastává v tom, že nelze v nastavení přikázat, aby před vložením do košíku byla nějaká hodnota vybrána, jek je tomu obvyklé u konkurenčních produktů podobného typu. lze nastavit třeba to, jestli se může vybrat víc hodnot, nebo přepínat jen jedna. lez nastavit, kolik nejvíc možností můžu zaškrtnout. Kdyby tam byla alespoň udělaná možnost zadat, kolik nejmíň, tak yb to celý problém vyřešilo.

Je ochoten se mi na to někdo podívat? Umím poslat potřebné soubory a podobně. Předem zájemcům děkuji.

19. lis 2015 11:21 #124622
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Já bych se na to klidně podíval. Ale s největší pravděpodovností potom nebude možné ten plugin aktualizovat...

19. lis 2015 11:28 #124623
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
to nevadí. s tímhle přístupem se ta firma, která to vyrobila a prodává další aktualizace asi nedožije :) jejich suport systém je plný otevřených tiketů bez odpovědi. jak se spojíme? mail? skype? facebook?

19. lis 2015 12:25 #124624
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Mail v SZ.

Powered by Fórum