Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité PLG_RECAPTCHA_ERROR_INCORRECT_CAPTCHA_SOL nefukcni

12. lis 2015 14:09 #124531
Zdravím. Mám problém s registrací ve virtuemartu. Aktivoval som vstavany plugin recaptcha a všetko fungovalo . Po vypnutí mi to však stále vypisovalo chybovú hlášku (ktorú si už nepamätám). Po odinštalovaní vstavaného pluginu, áno unáhlil som sa, mi nejde registrovať vôbec, vypisuje hlášku PLG_RECAPTCHA_ERROR_INCORRECT_CAPTCHA_SOL, neviem s tým pohnúť. Nákup bez registrácie je možný, ale pri vypĺňaní fakturačnej adresy treba dva razy potvrdiť text "Ak sa chcete registrovať ako užívateľ, vyriešte túto bezpečnostnú otázku (Captcha)" - neobsahuje ale žiadne pole len text. Skúšal som povypínať captcha vo všetkých nastaveniach, ale bez výsledku. Priamo vo virtuemarte nemôžem žiadne nastavenie ohladom captcha nájsť. Skúšal som tiež aktualizovať joomlu, bez výsledku. Tiež, som vyskúšal easycalc plugn ale nič.

Potrebujem súrnu pomoc. Budem veľmi vďačný za každú pomoc.

Powered by Fórum