Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Změna hesla v administraci

09. lis 2015 15:13 #124439
Změna hesla v administraci od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj všem,
možná se to zde probíralo, ale bohužel jsem to nenašel. :(
Pokud chci v administraci změnit své přihlašovací heslo tak ho změním bez problémů, ale pokud se přihlásím pod druhým přihlašovacím účtem a chci změnit heslo prvnímu účtu tak nejde změnit při kliknutí na tlačítko Uložit a zavřít, musím dát pouze Uložit a pak Zavřít. To je tak správně nebo je to chyba?

09. lis 2015 15:50 #124442
Odpověď od Bong
Moderátor
Měla by běžně fungovat všechna tlačítka, možná to i souvisí s tím problémkem PG .
Zkusil bych PG a Joomlu přeinstalovat ve Správce rozšíření, ať je jistota, že jsou soubory v pořádku, případně i aktualizovat. Také smazat všechny možné cache

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. lis 2015 15:58 #124444
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel

Bong napsal: Měla by běžně fungovat všechna tlačítka, možná to i souvisí s tím problémkem PG .
Zkusil bych PG a Joomlu přeinstalovat ve Správce rozšíření, ať je jistota, že jsou soubory v pořádku, případně i aktualizovat. Také smazat všechny možné cache


Tu změnu jsem zjistil na více webech ( na některých je PG, na některých není).
Co se týká PG tak jsem zkoušel přeinstalovat, včetně toho že jsem prohledal DB, jestli tam nejsou nějaké zbytky po předchozí instalaci.

Powered by Fórum