Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca dowload Chyba: 1054

08. lis 2015 18:06 - 08. lis 2015 18:07 #124410
Phoca dowload Chyba: 1054 od Koudy
Pokročilý uživatel
Dobrý den, aktualizoval jsem PHOCA DOWLOAD a web mi hlásí chybu:
1054
Chyba: 1054

Unknown column 'c.c.id' in 'order clause' SQL=SELECT c.*, cc.id AS categoryid, cc.title AS categorytitle, cc.alias AS categoryalias, cc.access as cataccess, cc.accessuserid as cataccessuserid FROM wm15z_phocadownload AS c LEFT JOIN wm15z_phocadownload_categories AS cc ON cc.id = c.catid WHERE c.catid IN ( 1,2,3,4,5,6,7 ) AND c.catid= cc.id AND ( (unaccessible_file = 1 ) OR (unaccessible_file = 0 AND c.access IN (1,1,5) ) ) AND ( (unaccessible_file = 1 ) OR (unaccessible_file = 0 AND cc.access IN (1,1,5) ) ) AND c.published = 1 AND c.approved = 1 AND cc.published = 1 AND c.textonly = 0 AND ( c.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR c.publish_up <= '2015-11-08 17:03:06' ) AND ( c.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR c.publish_down >= '2015-11-08 17:03:06' ) ORDER BY c.c.id DESC LIMIT 0, 10


Ztratila se i nabídka v administraci - komponenty.

Nevíte co s tím, ať netáhnu 2Gb zálohy.

Web Rakeťáci

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

08. lis 2015 19:17 #124411
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, aktualizoval jsi i případné Phoca Download pluginy a moduly? To vypadá na nějaký starý modul či plugin

"Ztratila se i nabídka v administraci - komponenty." tak tohle je problém Joomly!, přesně nevím kde vzniká, ale jde o to, že Extension manažer nějak špatně uloží informace o menu položkách komponenty

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

08. lis 2015 20:00 #124414
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Nejdříve jsem zjistil, že se ztratila nabídka v administraci - komponenty, ale komponenta fungovala. Pak jsem se nějak na ní dostal a zjistil, že je stará. Tak jsem stáhl a nahrál aktuální. Napsala, že existují složky ale v administraci - komponenty chyběla stále. No a pak jsem zjistil, že web nejede.

Už ho táhnu ze zálohy, ale jak opravím tu nabídku v administraci -komponenty?

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

09. lis 2015 19:08 #124448
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Takže web jsem nahodil ze zálohy, ale položka Phoca Dowload v menu administrace - komponenty chybí.

Nějaká nápad, jak to spravit? Opravit to aktualizací nejde. Doplnit to někde v databázi?

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

09. lis 2015 22:09 #124451
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, co se týče toho zmizelého menu, tak mě se to stalo jednou - už nevím u jaký komponenty - je to nějakej problém v Joomle při upgradu - špatně se zapíše něco do databáze, vyřešil jsem to takto:


www.phoca.cz/documents/16-joomla/832-joo...nd-missing-menu-link
www.phoca.cz/documents/16-joomla/650-rem...omla-system-manually

prostě jsem komponentu totálně smazal a znovu nainstaloval (samozřejmě je potřeba udělat např. zálohu databáze a tu pak obnovit, atd.)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Koudy

20. led 2016 12:26 #125353
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Tak jsem se konečně odhodlal a opravil dle návodu na webu PHOCA komponentu Phoca dowload, ztratila se z menu komponent. Vše jsem uděl a opravilo se to, jen mi z nabídky zmizela Phoca gallery a tak jsem jen znovu. Objevila se a zmizela Phoca Commander, tak to udělám zas a doufám naposled. Více od Phoca nainstalováno nemám. Bojím se ale nějaké pozdější aktualizace.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

Powered by Fórum