Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

modul s kontakty

08. lis 2015 15:59 #124408
modul s kontakty od Lukáš
Začátečník
Zdravím,
prosím o pomoc. Z joomly jsem musel někdy poslední dobou nedopatřením vymazat modul pro práci s kontakty a potřeboval bych ho zpětně vinstalovat zpět do joomly. Při registraci mi to napíše chybovou hlášku, že nelze automaticky vytvořit kontakt protože modul chybí. Je ten základní modul přímo v JEDu, nebo ho musím sehnat jinde? a kam ho pak nakopíruji?

08. lis 2015 16:22 #124409
Odpověď od Lukáš
Začátečník
jedná se o tyto chyby
Přílohy:

08. lis 2015 19:19 - 08. lis 2015 19:19 #124412
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
a jak se ten základní modul jmenuje?
Jak starou máte poslední zálohu webu?
98% modulů je přímo v JED

08. lis 2015 19:25 #124413
Odpověď od Lukáš
Začátečník
já právě přesně nevím. mám pocit že to bylo několik modulů, které zašínaly slovem "kontakty - něco"
Zálohy webu se zatím nekonaly :-/
každopádně to jsou moduly, které joomla obsahuje v základu, tak nevím jestli je na jed najdu..

08. lis 2015 22:31 - 08. lis 2015 22:40 #124417
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
1. Byl to modul nebo plugin?
2. Pokud to byl plugin, tak to mohl být User - Tvorba kontaktů nebo Search - Kontakty nebo Chytré hledání - Kontakty nebo Content - Kontakt, nic jiného v holé joomle není.
3. zazálohujte si stávající stav, třeba akeebou.
4.Přeinstalujte stávající stav čistou plnou instalací joomly stejné verze jakou máte nainstalovanou.
5.Zálohujte si pravidelně web, jinak jste šílenec a sebevrah

Žádný modul se slovem kontakty joomla v základu nemá
Poděkovali: Lukáš

09. lis 2015 15:27 #124441
Odpověď od Bong
Moderátor
Ty texty chybových hlášení mi moc povědomé nejsou. Jakou vůbec máte verzi Joomly? Používáte nějaké rozšíření typu Community Builder, atd?

Pokud je to hláška Joomly, podívejte se do nastavení pluginu User - Tvorba kontaktů, pokud jej nepotřebujete, vypněte jej.

Jinak pokud si něco z jádra Joomly odinstalujete, pak je možné zkusit Joomlu přehrát (a zároveň aktualizovat) tak, že si stáhnete poslední plnou instalaci Joomly a nainstalujete ji jako kterékoli jiné rozšíření. Následně přejdete do Správce rozšíření: Pátrání, pročistíte mezipaměť a následně vypátráte nová nesprávně nainstalované rozšíření, vyberete je a nainstalujete.
Tento krok neopravuje to, že jste si poškodil nebo smazat něco v databázi...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Lukáš

Powered by Fórum