Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přístup k modulu, změna jazyka modulu

08. lis 2015 12:27 #124404
Přístup k modulu, změna jazyka modulu od shockwave
Začátečník
Zdravím
a chtěl jsem se optat, jak získat přístup k modulu např. Login form, rád bych změnil název modulu z anglického na český na web stránce, ale hlásí mi to: Nemáte oprávnění k přímému přístupu na stránky použít tento odkaz (#16)
Děkuji za radu

08. lis 2015 13:56 #124405
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Buď ten model vyžaduje kontrolu. To opravíte v přehledu modulů (bude u něj ikonka zámečku)
To je nejpravděpodobnější varianta, nebo máte nějaký nepořádek v oprávnění a vlastnictví souborů a složek na webu (pak se obraťte na správce hostingu.)

08. lis 2015 13:56 #124406
Odpověď od Bong
Moderátor
A jste prihlasen jako Superadmin?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. lis 2015 22:37 #124420
Odpověď od Cony
Moderátor
Popř. nepoužíváte internet explorer? Na některých hostinzích jsem se již setkal s tím, že IE něco podobného hlásil, do modulu (článku apod.) se podařilo vždy vlézt až napodruhé. Ale tuším, že to bylo spojené s nějakou starší verzí Joomly, máte aktualizováno?

09. lis 2015 11:45 #124434
Odpověď od shockwave
Začátečník
Zeptám se asi hloupě, jak se přihlásit jako superadmin, jsem správce a zakladatel stránky.

Jinak používám ještě Joomlu 2.5

Podle mě je to jen o nastevení nějakéhp přístupu. Vedle modulu mám jinak ikonu zámečku.

Děkuji

09. lis 2015 11:49 #124435
Odpověď od shockwave
Začátečník
Tak vyřešeno.
Ve správci modulů jsem kliknul na Login Form na ikonu zámečku, to mě přeposlalo tentokrát již na Login form, ale ikona zámku zde nebyla a již sem se dostal do správy modulu, kde jsem anglický název nodulu normálně přepsal na český. Děkuji za rady a váš čas.

Powered by Fórum