Přístup k modulu, změna jazyka modulu

shockwave
08. lis 2015 12:27 #124404
Zdravím
a chtěl jsem se optat, jak získat přístup k modulu např. Login form, rád bych změnil název modulu z anglického na český na web stránce, ale hlásí mi to: Nemáte oprávnění k přímému přístupu na stránky použít tento odkaz (#16)
Děkuji za radu

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Ernst
08. lis 2015 13:56 #124405
Buď ten model vyžaduje kontrolu. To opravíte v přehledu modulů (bude u něj ikonka zámečku)
To je nejpravděpodobnější varianta, nebo máte nějaký nepořádek v oprávnění a vlastnictví souborů a složek na webu (pak se obraťte na správce hostingu.)

Odpověď od Bong
08. lis 2015 13:56 #124406
A jste prihlasen jako Superadmin?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Cony
08. lis 2015 22:37 #124420
Popř. nepoužíváte internet explorer? Na některých hostinzích jsem se již setkal s tím, že IE něco podobného hlásil, do modulu (článku apod.) se podařilo vždy vlézt až napodruhé. Ale tuším, že to bylo spojené s nějakou starší verzí Joomly, máte aktualizováno?

Odpověď od shockwave
09. lis 2015 11:45 #124434
Zeptám se asi hloupě, jak se přihlásit jako superadmin, jsem správce a zakladatel stránky.

Jinak používám ještě Joomlu 2.5

Podle mě je to jen o nastevení nějakéhp přístupu. Vedle modulu mám jinak ikonu zámečku.

Děkuji

Odpověď od shockwave
09. lis 2015 11:49 #124435
Tak vyřešeno.
Ve správci modulů jsem kliknul na Login Form na ikonu zámečku, to mě přeposlalo tentokrát již na Login form, ale ikona zámku zde nebyla a již sem se dostal do správy modulu, kde jsem anglický název nodulu normálně přepsal na český. Děkuji za rady a váš čas.