Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přepis výstupu

07. lis 2015 17:43 #124388
Přepis výstupu od Ernst
Joomla Expert
Při kliknutí na obrázek se mi otevře fotogalerie a já chci aby se mi otevřel profil uživatele.
Musím to najít ve zdroji nebo to lze udělat nějak elegantně přepisem výstupu. Nebo jak se tomu přesně říká?

07. lis 2015 21:11 #124394
Odpověď od Bong
Moderátor
A jak ty obrázky do článků vkládáte? Z fotogalerie pomocí pluginu fotogalerie? Pak se ale galerie samozřejmě bude objevovat.

Vložte obrázek do článku v rozlišení jaké požadujete a prolinkujte jej s profilem uživatele.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. lis 2015 11:12 #124403
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ne, to bohužel ne, to by bylo jednoduché.
Upravuji koupený modul Love factory a v přehledu uživatelů je fotka a já při kliknutí na ní nechci skočit do fotogalerie ale do profilu uživatele.
Mám takové tušení, že to budu muset najít ve zdroji, což je ale značně časově náročné.
Myslel jsem, zda nejde použít nějaký "fígl", tedy až na výstupu ze serveru to přepsat na jinou url

08. lis 2015 22:35 #124418
Odpověď od Cony
Moderátor
Vždycky to budete muset "přepsat až na výstupu". Postup template override, který zmiňuje Bong, je výhodný v tom, že se nehrabete v kódech originálního modulu, ale v rámci šablony si odkopírujete jeho šablonu (to co je v adresáři tmpl) a v něm si upravíte co chcete. No a dohledání jednoho odkazu snad nebude nijak časově náročné...

08. lis 2015 22:35 #124419
Odpověď od Cony
Moderátor
Vždycky to budete muset "přepsat až na výstupu". Postup template override, který zmiňuje Bong, je výhodný v tom, že se nehrabete v kódech originálního modulu, ale v rámci šablony si odkopírujete jeho šablonu (to co je v adresáři tmpl) a v něm si upravíte co chcete. No a dohledání jednoho odkazu snad nebude nijak časově náročné...

09. lis 2015 09:59 #124427
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pokud to chápu dobře, tak Bong radil k obrázku v článku. Na to bych se opravdu ani neptal. Tady žádný článek není.

Doteď jsem asi přesně nepochopil "template override". Pokud tím myslíte že styly použité v modulu přepíšu v šabloně, tak to pak chápu, ale nedokážu si představit, jak bych to zde použil.

Složky tmpl jsou ve views, ale tam jsou vždy soubory *.tpl . A v tom views je 62 složek, které samozřejmě nemusím prohledat všechny.
Většinou si v developer tools najdu třídu ve které je to obsaženo a tu pak hledám. v tomto pomkrétním případě, je to však tost složité.
No nic, jdu hledat

Powered by Fórum