Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Video na stránke

06. lis 2015 21:15 #124379
Video na stránke od ondrejruz
Návštěvník
Zdravím.
Poradí niekto?
Mám Win7.... J! 3.4 ....
Ako umiestnim video na stránku?
Je to veľký súbor s príponou .MOD

Ondrej

06. lis 2015 21:43 #124380
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, možná to nebude odpověď, kterou hledáš, ale proč to video nenahrát na YouTube nebo jiný server a pak ho na stránkách nezobrazovat přes odkaz.

Příklad: YouTube video na vlastní stránce (vloženo přes Phoca Download plugin do článku):

www.phoca.cz/phocacommander

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

06. lis 2015 21:56 #124381
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Já teda nevím, ale tohle není standardní koncovka.

Přípona .mod neoznačuje všeobecně používané video soubory, proto standardní přehrávače okamžitě při zjištění koncovky .mod vyplivnou hlášku, že ji neznají.

Předpokládám, že to jsou soubory z kamery pravděpodobně JVC, která ukládá do tohoto ''formátu'. Přitom je to klasický MPEG 2 (720x576). Jediný stříhací program který ho bez převedení načte je Sony Vegas. Přehrát jde jen v DS playeru. Ovšem u kamery je na CD přibalen program stříhací program Cyberlink Power Director,ve kterém se dá video načíst do projektu a hned uložit jako AVI soubor, který na web dáš jakoukoliv komponentou, třeba zminovanou od H13.

Trefil jsem se?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum