Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

phpMyAdmin

06. lis 2015 14:52 #124376
phpMyAdmin od Petr
Začátečník
Prosím o pomoc, už si nevím rady :
Tohle mi píše, když se přihlásím do phpmyadmina.....

Úložiště nastavení phpMyAdmina není plně dostupné, některé z rozšířených funkcí phpMyAdmina nelze používat. Zde zjistíte proč.
Nepodařilo se připojit jako controluser, který je nadefinován v nastaveních.
Nastavte klíč pro šifrování cookies (blowfish_secret) v konfiguračním souboru (config.inc.php).

Já se s tímhle peru už 6 hodin a nemohu najít žádný podrobný návod jak na to, pomůže někdo?
Děkuji Petr

06. lis 2015 15:36 #124377
Odpověď od Cony
Moderátor
A to je Váš server, nebo hosting? V druhém případě kontaktujte je, protože s tím asi moc nenaděláte. V provozu phpMyAdmin to ale nebrání, jen nebudete mít dostupní rozšířené funkce (ukládání oblíbených dotazů apod.).

Pokud je to Vaše instalace phpMyAdmin, sem jste koukal?
docs.phpmyadmin.net/cs/latest/setup.html...ly-creating-the-file

06. lis 2015 15:57 #124378
Odpověď od Petr
Začátečník
ne je to hosting ( www.platon.sk )
Já si taky myslím, že s tím nic nesvedu, ale oni píší, že ano, tak zjišťuji co mohu dělat ....

07. lis 2015 15:32 #124386
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Na control usera se klidně vykašlete.
Vytvořil jste tabulky dle script/create_tables.sql (po vytvoření upravte konfigurák dle ukázkového jedná se o nastavení těch vytvořených tabulek)? Pak vytvořte uživatele pma a přidělte mu práva. A je to.

A pokud neuspějete, kašlete na phpmyadmin a zkuste adminer. Nic se neinstaluje, je to jeden soubor.

Powered by Fórum