Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla post -> Facebook page

01. lis 2015 17:08 #124278
Joomla post -> Facebook page od Radim
Uživatel
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je možné nějak jednoduše dostat jednotlivé posty z kategorie např. auto na facebook stránku auta např.. Tedy post z kategorie na facebookovou stránku?

Děkuji za navedení :)

01. lis 2015 19:21 #124280
Odpověď od Bong
Moderátor
Jedno z nejkomplexnějších rozšíření: extensions.joomla.org/extension/autotweet-ng
dále si povšiměte na odkazované stránce Introduction: Social Channels display, Social Auto publish, Facebook integration, Twitter share, Facebook Share - tyto odkazy vás navedou na další.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. lis 2015 20:26 #124283
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Taky to řeším, docela by mě zajímalo, než to nainstaluji, jestli lze ovlivnit to, co se publikuje na FB. Nemyslím, který článek, ale jestli jde jen část článku a odkaz, jako to mají např. zde .

Díky.

01. lis 2015 21:36 #124284
Odpověď od Bong
Moderátor
Cokoli si budete přát.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: fwd

10. kvě 2016 09:35 #126972
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
zprovoznil jsem výše uvedené pomocí Autotweet NG (free) a po prvotním nadšení zjišťuji dva problémy:

1. I když mám nastaveno publikovat "text only", FB ukradne fotku a zvěřejní ji. To není ale to hlavní, co mě trápí.

2. Trápí mě následující. Na FB mám profil, ze kterého jsem vytvořil ofic. stránku (instituce nesmí mít profil). Na tom profilu se to všechno publikuje automaticky z Joomly, ale ne na stránku, Potřebuji to na stránku. Nevíte prosím někdo, kde vězí problém?

Všude poslední verze.
Díky za rady.

10. kvě 2016 21:14 #126973
Odpověď od Bong
Moderátor
1. to je možné. FB neustále čachruje se svojí funkčností a co platí dnes neplatí již zítra...
2. problémy jsou většinou v samotném nastavení. Chcete-li publikovat na stránce FB pak musíte aplikaci pro získání App ID/API Key, App Secret, ...atd. vytvářet pod účtem stránky

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum