Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

horizontální menu

30. říj 2015 16:00 - 30. říj 2015 17:33 #124250
horizontální menu od Michal Zeman
Uživatel
Dobrý den, po změně barvy background, se Mi nevím proč rozpadlo horizontální menu, takže odkazy jsou vlevo vertikálně a mají být horizontálně. viz níže, nebo lépe na www.algonadace.cz . Nevíte prosím někdo co s tím?

30. říj 2015 17:35 #124251
Odpověď od Cony
Moderátor
Nemusíte sem kopírovat kompletní obsah stránek, to ničemu nepomůže.

eurostat napsal: po změně barvy background


Co a kde jste přesně měnil? Zřejmě jste šáhl i do něčeho jiného než jen barvy pozadí...

02. lis 2015 14:34 #124289
Odpověď od Michal Zeman
Uživatel
V šabloně bussines jsem v souboru styles.css zeditoval v níže uvedené části bacgroud #FFFFFF,
*/ body { color: #606060; font-weight: 400; background: #FFFFFF; font: 13px/25px Arial, Helvetica, sans-serif; nowhitespace: afterproperty; }
Nic více si nejsem vědomí, že bych dělal. Neexistuje nějaký způsob jak ten soubor styles css. zobrazit nějak přehledněji v návaznosti na html stránku?
Děkuji

02. lis 2015 17:30 - 02. lis 2015 17:36 #124290
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Psát, že je dobré zálohovat, je asi zbytečné.
Já bych postupouval asi takto:
Zkuste zkontrolovat práva souboru, jestli jste je změnou a ukládáním neupravil. Třeba přes FTP.
Druhá možnost je problém prvního bajtu v souboru css. Na tenhle problém bych to tipoval. Záleží v čem jste soubor editoval.
Doporučuji pspad, kde musí být nastaven správný formát - teď to z hlavy nevím (asi formát a utf8), ale na fóru se to tu řešilo. Soubor bych znuvu otevřel a uložil.

Nevím, odkud je Vaše šablona, ale chtělo by se to podívat na stránky výrobce, dokumentaci. Tam bude možná posána možnost dodatečné úpravy šablony. T.j. vytvoření custom.css a tam dělat úpravy. Výborný nástroj Firebug, nebo v jiném prohlížeči pravým tlačítkem prozkoumat kód apod. - uděláte tím úpravu jen u sebe v prohlížeči, tu vyzkoušíte, a potom zapíšete do custom.css.
Vždycky je dobré si udělat kopii šablony (v administraci) a na ní pracovat.

Powered by Fórum