Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

js flexslider velikost obrázků

30. říj 2015 12:08 #124243
js flexslider velikost obrázků od Jakub
Začátečník
Ahoj, prosím o radu, kdo máte zkušenosti s tímto modulem? Animace mezi obrázky se mi asi zatím líbí nejvíc ze všech sliderů, co jsem našel. Ale tento slider nemá v nastavení možnost nastavit velikost zobrazeného obrázku a všech přizpůsobuje rozlišení stránky. Mám u všech obrázků stejné rozlišení, ale potřeboval bych ho menší než je šířka stránky, poradíte, kde a jak ve slideru nastavit, aby velikost všech obrázků byla třeba 800*600?
Díky moc.
Popřípadě nějaký jiný osvědčený image slider, který umí zobrazit jeden obrázek (ne pás) a s efektem přejde do dalšího?

30. říj 2015 13:52 #124244
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejlépe kdyždáte odkaz na stránky kde chcete něco upravovat. Takto dostanete radu těžko.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. říj 2015 14:32 #124247
Odpověď od Jakub
Začátečník
www.igorondricek.cz/ a ty úvodní obrázky se automaticky přizpůsobují šířce stránky bez ohledu na rozlišení obrázku. Potřeboval bych je zmenšit, aby se na úvodní stránce nemuselo scrolovat. Díky

01. lis 2015 19:31 #124281
Odpověď od Bong
Moderátor
Obrázky se přizpůsobují šířce stránky. Tak jednoduché to nebude. Vy totiž vidíte něco jiného něž někteří další uživatelé (každý má jiné rozlišení obrazovky).
Máte hromadu místa zaplácaného například položkami menu, zobrazte je vedle sebe. Zrovna tak odkazy na sociální sítě můžete zobrazit, alespoň třeba vpravo pod vlaječkami.

Také se zamyslete, zda je vhodné hlavní a nejdůležitější stránku webu "zapráskout" nic neříkajícím sliderem. Vyhledávače vás nepochválí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum