Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JEvents - registrace na akci

29. říj 2015 00:00 - 29. říj 2015 00:01 #124224
JEvents - registrace na akci od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj všem,
Hledám komponentu, která by mi umožňovala registraci lidí na akce a zároveň zobrazovala kalendář akcí. Dosud jsem používal RSEvents v kombinaci s RSForm, ale při procházení dema od JEvents se mi více zamlouvá tato komponenta. Jediné na co jsem tam nepřišel je to zda se může účastník z akce odhlásit. Nemá někdo z vás s tou to komponentou zkušenost a mohl mí říct, zda se lze z akce odhlásit?

Předem moc děkuji.

29. říj 2015 22:35 - 29. říj 2015 22:37 #124235
Odpověď od Bong
Moderátor
Přímo JEvents nevím, ale komponenty na akce většinou plné přihlášení podmiňují například provedenou platbou atd, tedy předběžná přihláška - dokončená přihláška. Funguje to pak stylem kdo dřív přijde, dřív mele.... Tipuji, že přihlásit - odhlásit by měly spíš nějaké bookovací komponenty.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. říj 2015 10:21 #124238
Odpověď od raki
Návštěvník
Ano, já mám odzkoušeno ICAgenda, RedEvents i v placených verzích... Komponenta od Red je super ale jen pro J2.5 :-( proto jsem přešel na ICAgenda... Má to sice mouchy, ale píše úprav a jde to zkousnout... Ještě jsem zkoušel Seminář ta se dá dobře modifikovat a upravovat ale některé věci tam nesli a tak jsem to vzdal....

03. lis 2015 14:42 #124309
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Doporučuji DPCalendar. Umi i odhlášení z akce.

03. lis 2015 15:19 #124311
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji všem za odpovědí, nakonec jsem se rozhodl pro Jevents - Gold , z podpory programu jsem se dozvěděl, že odhlášení z akce je možné. A ve srovnání s DPCalendar má JEvents výhodu v tom, že si do přihlašovacího formuláře můžete nadefinovat vlastní pole.

03. lis 2015 18:06 #124317
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Mohu ze zeptat, kde je v JEvents možnost přihlašování na akci? Ve free, kterou používám už dlouho, jsem to nikde neviděl, v demu to taky nemohu najít (i bez odhlašování), našel jsem jenom v silver "Paid Event Submissions", ale i dokumentace je zase jen pro bronze.
V jaké verzi se lze tedy na akci přihlásit?

Díky.

Powered by Fórum