Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Náhrada komponent z 1.5.?

26. říj 2015 13:12 #124169
Náhrada komponent z 1.5.? od David
Začátečník
Zdravím,

rád bych položil dotaz na názor komponent, které jsem používal/ používám v současné verzi J1.5 a nyní jsem nucen přejít na J3.
- EventList -> JEvents? rád bych ale i nákup vstupenky na konkrétní místo (líbila se mi extensionsforjoomla.com/livedemo/vikevents/ , ale modul na kalendář je nic moc)
- DocMan -> ?
- JNews x AcyMailing ?

- Formuláře - RS Form?

Rád bych nějaký feedback ohledně zkušenosti. Rád bych aby k nim existoval překlad do CZ, aby byla nějaká vize v aktualizacích - novinkách, podpora pro SEO URL, podpora pro např. automatické newslletry apod.

Díky
David

26. říj 2015 14:06 - 26. říj 2015 14:06 #124171
Odpověď od Bong
Moderátor
EventList -> podívejte se na iCagenda, JEvents, ty určitě mají to co chcete, tedy vstupenky, registrace, newsleter seo,.. (někdy za poplatek). Jsou i další výborné viz. překlady: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/tag?tagid=21
Osobně používán ty tři jmenované nejčastěji, protože nikdy žádný není dokonalý :-(

DocMan -> jednoznačně Phoca Download nebo jDownload (podle toho, jak vymakané stahování potřebujete. Češtiny: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/tag?tagid=15

RS Form -> RS Form, není co řešit

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum