Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hromadné emaily

22. říj 2015 11:54 #124101
Hromadné emaily od tonboss
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
potřebuji jednou za čas odeslat vetší množství emailů (2000+) před Outlook, nejedná se o spam. Na mém hostingu mi bylo řečeno, že můžu odesílat akorát po 50 emailejch. Když jsem se ptal, co tedy s tím, prý by to řešil nějaký php script - mail () , který bych vložil na hosting.. to vubec netuším jak udělat. Ale také by prý stačila nějaká Joomla komponenta, která by to také řešila.. což nechápu už vůbec. WWW stránky a odesílání emailů přes Outlook se přeci na sebe nemůže nějak vázat? Nevíte, zdali a jak by šel tento problém vyřešit???
Děkuji

22. říj 2015 12:00 #124102
Odpověď od Bart
Moderátor
Ahoj, myslím si, že by to vše šlo řešit přes AcyMailing. Primárně slouží k posílání newsletterů (novinek emailem) - pro přihlášení uživatele k odběru novinek. Ale odesílat z ní jdou informace mailem i pro nepřihlášené uživatele. Já bych to osobně se pokusil řešit asi takto.
Poděkovali: tonboss

22. říj 2015 12:15 #124103
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
acy mam, ale je tu celkem důraz na ten outlook - to nevis, jestli by nejak slo.. treba projit nebo tak neco..?

22. říj 2015 12:22 #124104
Odpověď od Martens
Návštěvník
Acymailing je dobrá volba, ale primárně bych čekal třecí plochu na straně providera a nastavených limitů pro hromadný mailing.

2000+ mailů hromadně je docela darda a je riziko, že to isp stejně blokne (vlastní zkušenost) a nepomohlo ani automatické rozdělení mailů do menších balíčků, což Acymailing umí.

Takže pro tyto účely bych se podíval na nějakou placenou službu (napr. ElasticMail),se kterou AcyMailing umí taky pracovat a nebo se dá z ElasticMail posílat i přímo.

Odesláno z mého SM-G530FZ pomocí Tapatalk

22. říj 2015 12:29 #124105
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
ono to nemusi byt presne po 2000 tis.. muze to byt klidne po 500 nebo 300.. ale 50 je hrozne malo. A take je stale ve vzduchu otazka, zdali by to slo nejak resit pres ten outlook:)

22. říj 2015 12:33 - 22. říj 2015 12:40 #124106
Odpověď od Bart
Moderátor

Martens napsal: Acymailing je dobrá volba, ale primárně bych čekal třecí plochu na straně providera a nastavených limitů pro hromadný mailing.

2000+ mailů hromadně je docela darda a je riziko, že to isp stejně blokne (vlastní zkušenost) a nepomohlo ani automatické rozdělení mailů do menších balíčků, což Acymailing umí.

Riziko, že to provider blokne je více než jisté. Jak jsi uvedl, Acymailing umí rozdělit maily do menších balíčků - to jsem neuvedl. Přesto si myslím, že to není dobré řešení a provider ti to blokne.

Nějakou poslednější verzi AcyMainling bohužel už nemám, abych se podíval.
Ale jak tak procházím fora, tak lze minimálně importovat z Outlooku kontakty do AcyMailing. Zda lze přes Outlook ve spojení s AcyMailing posílat maily, to bohužel nevím... Snad někdo další bude vědět.

Powered by Fórum