Přihlásit se

Gzip komprese a JCH Optimize Pro

10. říj 2015 01:07 #123865 od tonboss
Gzip komprese a JCH Optimize Pro vytvořil uživatel tonboss
Dobrý den,

když mám zapnutou kompresi, tak se při sdílení na facebooku negenerují udáje o stránce (titulek, fotka, popisek...), Vyřešit se to sice dá tím, že vypnu Gzip kompresi, ale pak mají stránky ( nečekaně:) ) o zhruba 0,6 MB více .. nevíte, jak to vyřešit tak, abych mohl mít zapnutou kompresi a stránky se na FB a ostatních soc. sítích generovali správně?

Děkuji

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

10. říj 2015 01:50 #123866 od tonboss
Odpověď od tonboss
Tak jsem to vyresil Gzip Control pluginem.. ale prijde mi, ze tento plugin docela spomaluje web.. mate s tim nekdo zkusenosti? extistuje lepsi metoda? a co vubec jch optimize pro? pouzivate nebo zname neco lepsiho?

10. říj 2015 16:48 #123868 od Bart
Odpověď od Bart
Zatím jsem nic lepšího jak JCH Optimize Pro nenašel. GZIP komprese mění strukturu dat - komprimuje všechny skripty, které mu přijdou pod nos a proto se může stát, že něco nepojede..protože kombinuje více skriptů dohromady. Nezbývá než Gzip nepoužívat - nebo přidat vy jímku. Pokud si dobře pamatuji, tak tam snad nějaká je. Už delší čas jsem toto rozšíření neviděl.

10. říj 2015 20:24 #123869 od tonboss
Odpověď od tonboss
Mate pravdu. Vyjimka tam urcite je, zkusim to tedy nastavit rovnou v jch a snad vse pojede..