Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

formulář výchozí hodnota

08. říj 2015 18:30 #123858
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak to studuji.
ve views je to voláno ze souboru default_interact.tpl
a v tom je:
Code:
<!-- poznamka button --> <li>{jhtml _='LoveFactory.Quickpoznamka' userId=$profile->user_id test="12345"}</li>

to test jsem si tam doplnil jen na zkoušku

Ta guickpoznamka.tpl je:
Code:
<div id="lovefactory-dialog" title="{jtext _='dialog_quickpoznamka_dialog_title'}"> <div class="lovefactory-dialog-quickpoznamka lovefactory-view"> <div class="lovefactory-dialog-content"> <form action="{jroute task='poznamka.send'}" method="post"> <table> <tr> <th><label>{jtext _='dialog_quickpoznamka_label_to'}</label></th> <td>{$username}</td> </tr> <tr> <th><label for="text">{jtext _='dialog_quickpoznamka_label_message'}</label></th> <td><textarea rows="7" cols="12" id="text" name="message[text]" >{$test}</textarea></td> </tr> </table> <input type="hidden" name="message[user_id]" value="{$userId}"> </form> </div> <div class="lovefactory-dialog-buttons"> <a href="#" class="dialog-button dialog-button-submit ui-state-hover"><i class="factory-icon icon-poznamka"></i>{jtext _='dialog_quickpoznamka_button_submit'}</a> <a href="#" class="dialog-button dialog-button-close"><i class="factory-icon icon-cross-button"></i>{jtext _='dialog_button_cancel'}</a> </div> </div> </div>

a já si myslel, že tam tu proměnnou test budu moci použít, ale tak to zjevně není

11. říj 2015 23:18 #123880
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak jsem ji psal dříve, toto není standard Joomly. Komponenta používán pro šablony template systém Smarty.
Zkuste si projí dokumentaci k Smarty . Dokumentace přímo k šablonám Love facory je zde .

19. říj 2015 23:52 #124034
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tak jsem si to přečetl, vše našel a před
$smarty->display($layout . '.tpl');
jsem dal
$smarty->assign('prpoz', $parametr), který jsem si předtím požadovaně naplnil, dejme tomu '1234'

když mám v tpl
<td><textarea rows="7" cols="12" id="text" name="message[text]"> {$prpoz} </textarea></td>

tak se tam 1234 nepředvyplní.

pokud uvedu
$smarty->assign('prpoz','1234'), tak se tam to 1234 předvyplní

Nějak nechápu. poradíte?

20. říj 2015 00:47 #124037
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: $smarty->assign('prpoz', $parametr), který jsem si předtím požadovaně naplnil, dejme tomu '1234'

No tady bude asi zakopanej pes. Jak přesně "požadovaně naplnil"?

20. říj 2015 09:09 #124039
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ano máte pravdu, ale momentálně to nechápu
Code:
$user = intval(JFactory::getUser()->id); $on= intval($this->profile->user_id); $db = JFactory::getDbo(); $query = $db->getQuery(true); $conditions = array($db->quoteName('id_ja') . ' = '.$user .' and '.$db->quoteName('id_on') . ' = '.$on); $query->select(array('id_ja','id_on','poznamka')) ->from($db->quoteName('#__lovefactory_poznamka')) ->where($conditions); $db->setQuery($query); $row = $db->loadRow(); $parametr=$row[2]; // $parametr='123456'; var_dump($parametr); $smarty->assign('prpoz', $parametr);

pokud tam nechám ten řádek $parametr='123456'; tak to funguje, pokud
$parametr=$row[2];, což je taky řetězec, tak ne

20. říj 2015 09:22 #124041
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jediný, co mně napadá je, že to pole poznámka je textarea

Powered by Fórum