Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

virtuemart - doporučte plugin prosím

02. říj 2015 13:27 #123706
virtuemart - doporučte plugin prosím od ma®vays
Návštěvník
Zdravím.
sháním plugin do VM3, který by uměl to, co je na odkaze níže. Abych měl u produktu možnost nacvakat u různých velikostí počty kusů a pak najednou odeslat do košíku. Nezahlédli jste už něco hotového? Na všem co znám sem se díval a nic podobného nikdo nenabízí. Děkuji

www.dante.cz/prosteradlo-tyrkysova-022.html

04. říj 2015 11:07 #123731
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Takže, pokud by to náhodou někoho zajímalo, jsem našel zajímavé pluginy na webu www.sm-planet.net
Je jich tam trochu víc a spolu s breakdesign pluginy se dobře doplňují. Na můj požadavek tam jsou dva, které mohu využít.

Jeden levnější: www.sm-planet.net/index.php?option=com_c...icle&id=5&Itemid=120 a snad i bude stačit
druhy dražší, zato víc vymakaný, ale snad jej momentálně nebudu potřebovat: sm-planet.net/index.php?option=com_conte...t&catid=8&Itemid=110

05. říj 2015 10:01 #123741
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Takže, nestačilo :)

První zmiňovaný plugin slouží jako příplatkové varianty. Takže díky němu můžu například ke knize přiobjednat dárkové zabalení. A podobně. Vždy tam ale bude figurovat hlavní produkt.

Takže pro moje potřeby musím ještě zakoupit tu hlavní komponentu, která zvládá přesně to co potřebuji :)

Powered by Fórum