Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Administrátorské heslo - obnova, zjištění

21. zář 2015 07:30 #123493
Ahoj,
prosím zde působící, zkušenější Joomláky o návod nebo radu, jak změnit heslo k superadminovi. Vím, že by se to stávat nemělo, ale heslo jsem zapomněl.
Zkoušel jsem přes phpmyadmin měnit v databázi heslo u superadmina, ale stejně mě to nejde, tak jako nespočet návodů na netu a videí na youtube. Verze joomla je tuším 3.2.4. Děkuji všem předem za rady.

21. zář 2015 08:12 #123494
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to jednoduché. Stačí hledat zde na fóru: www.joomlaportal.cz/forum/search?query=h...houbak&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. zář 2015 17:28 #123499
Odpověď od user1558
Uživatel
Velice děkuji za radu, PHPko sice funguje, napíše, že je heslo změněno, ale ani se změněným heslem mě to do administrace bohužel nepustí.

Nějaká další rada prosím?

21. zář 2015 18:58 #123500
Odpověď od Bong
Moderátor
A to nevpusteni se projevuje jak? Nejaka informace se nevypise? Pouzivate nejake rozsireni pro zabezpeceni? Ve frontendu se prihlasot lze?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. zář 2015 06:37 #123501
Odpověď od user1558
Uživatel
To nevpuštění se projeví tak, že když tedy přes phpko změním heslo,tak mě to sice vypíše, že heslo bylo změněno, ale při přihlášení do administrace to defakto nic neudělá (vyplním admin a heslo, kliknu přihlásit se a nevypíše to žádnou hlášku ani chybu, pole uživ.jméno a heslo se vymaže a můžu se přihlašovat neustále dokola). Rozšíření pro zabezpečení nepoužívám žádné. Přihlašování ve frontendu mám zakázáno - je to webová prezentace, kterou spravuje pouze účet superadmina.

22. zář 2015 07:00 #123502
Odpověď od Bong
Moderátor
Problém bych nehledal ve špatném heslu. Problém hledejte v instalaci Joomly, databázi, vašem prohlížeči,...

Do frontendu se přihlásíte pokud za lomítko URL vašeho webu doplníte: index.php?option=com_users&view=login
Zkuste také jiný prohlížeč, nebo PC.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum