Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rezervační systém

05. zář 2015 21:53 #123299
Rezervační systém od Jitka
Začátečník
Poraďte nějaký free modul pro rezervaci, prošla jsem všechno možné a nenacházím..
Představa je tato
20 zaměstnanců firmy má možnost si rezervovat zasedací sál. (např. Novák v pondělí 5.5. v čase 19 - 21 hodin, Horák v úterý 6.5. v čase 9 - 10 hodin, atd...)
Mají své účty a práva rezervovat.
Rozvrh místnosti se objevuje jako tabulka na týden (např svisle dny, vodorovné záhlaví hodiny) . Přihlášený zaměstnanec vidí jméno člověka, který má danou hodinu rezervováno, v případě volné místnosti vidí tlačítko REZERVOVAT. po jeho stisku se zapíše jeho jméno do okénka a místnost má na ten čas rezervovánu.
Zkusila jsem např ARTIO booking a vůbec mi tam nejde vložit rezervace.
Poradíte? :sick:

06. zář 2015 07:36 #123302
Odpověď od Jitka
Začátečník
Zak změna, zkusila jsem PB Booking a bohatě mi stačí.
Ale po rezervaci přijde potvrzovací mail, ve kterém se nevypisuje potvrzovací link.
Tato rezervace se neobjeví v kalendáři a čeká na schválení. Nenašla jsem jiný způsob schválení rezervace.
Dále mi vadí, že v kalendáři se objeví pouze, že je na danou hodinu zadáno, ale chtěla bych tam vidět jméno.
Poradí někdo?

06. zář 2015 11:06 #123304
Odpověď od Bong
Moderátor
Email s linkem k potvrzení přijde jen uživateli, který objednává. Obsah emailů by měl jít nastavit v Správce PBBooking záložka Nastavení zpráv. V obsahu potvrzovacího emailu by mělo být:
Code:
<p>Thank you for choosing us for your next treatment. Please click the below link to validate your appointment with us.</p><p>|*URL*|</p>

Pokud jste obsah upravovala je možné, že vám tam třeba |*URL*| chybí.

Jméno uživatele, který má již termín obsazen se v těchto komponentách nezobrazuje a není to tedy uživatelsky bez úprav možné.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jitka

06. zář 2015 14:13 #123306
Odpověď od Jitka
Začátečník
Ani tak v mailu nic nepřijde. Správně se tam vloží oslovení, výpis rezervace, ale link tam není, jen začátek věty. Už to tu řešil i někdo jiný a asi bez výsledku. :S

06. zář 2015 14:21 #123307
Odpověď od Jitka
Začátečník
Jéžišmarja.. měla jsem u mailu vypnuté zobrazení formátování textu. Když jsem to zapnula, text byl klikací.. sorry.

Jediný problém už je tedy v tom. že tam nejsou jména... škoda

06. zář 2015 15:15 #123308
Odpověď od Jitka
Začátečník
Ještě do toho stále koukám a přemýšlím, kde je asi ona funkce, kde při rezervaci by se místo slova Obsazeno, vypsalo |*firstname*| |*lastname*|.
Šlo by to nějak? :silly:

Powered by Fórum