Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Facebook like box jaký vybrat

27. srp 2015 23:08 #123206
Facebook like box jaký vybrat od Jakub
Začátečník
Poprosím o radu jaký vybrat Facebook Like Box. Mám nainstalovaný Phoca Facebook Commnets. Bohužel tento modul se nezobrazuje celý (viz můj předchozí dotaz, který zůstal bez odpovědi) U tohoto modulu, když mám povoleno zobrazování úvodních fotek "lajkujících" jsou tyto fotky "překryty" tzn. modul se nezobrazuje celý. A to i u komentářů. Bohužel jsem nepřišel jak to vyřešit, i když jinak je modul jednoduchý a intuitivní. Poradí někdo nějakou jinou alternativu k tomuto modulu? Díky moc

28. srp 2015 12:17 #123214
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, můžeš sem vložit link na ten nezodpovězenej post? Nebo screenshoty?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

28. srp 2015 12:47 #123215
Odpověď od Jakub
Začátečník
Ahoj,
www.igorondricek.cz/index.php/cs/informace například tady. Je vidět, že fotka uživatele se zobrazuje, ale je schovaná.

28. srp 2015 22:52 #123220
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, já fotku nevidím, i když jsem zrobna přihlášenej na FB, tuším, že on ji ukazuje jen v případě, že jsi před tím tu stránku "likoval"

- nějakej screenshot s fotkou máš?
- co se stane, když ten modul (jen pro test) dáš na jinou pozici?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. srp 2015 12:10 #123242
Odpověď od Jakub
Začátečník
Zdravím, přikládám screenshoty. Na prvním je v červeném poli označeno místo, kde je fotka uživatele. Ten oranžový proužek je proužek z profilové fotky.
Na druhém screenu je pak vidět, co se stane, když se klikne na tlačítko, to se mi líbí, měla by to být horní část dropdown menu pro sdílení stránky atd.
Přílohy:

31. srp 2015 13:15 - 31. srp 2015 13:15 #123243
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste to v té jiné pozici (třeba top, nebo left či right, user1 - user 5 ,...) a hned uvidíte jestli vám to dělá nastavení pozice modulu šablony.

www.igorondricek.cz/index.php/cs/informace/?tp=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum