Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

joomla kategorie a podkategorie

27. srp 2015 22:43 #123205
joomla kategorie a podkategorie od Jakub
Začátečník
Mám dotaz ohledně zobrazování kategorií článků. Snad to napíšu srozumitelně. Mám položku menu například DIVADLO, která obsahuje podmenu DIVADLO 1, DIVADLO2. Mám kategorii DIVADLO s podkategoriemi DIVADLO1, DIVADLO2. Obsah kategorií je zobrazovám formou blogu. Je možno nějak nastavit, aby se v menu DIVADLO zobrazil veškerý obsah obsah z kategorie DIVADLO včetně podkategorií? V podpoložce menu DIVADLO1 pak obsah kategorie DIVADLO1 atd.
Zatím to funguje tak, že v položce menu DIVADLO se zobrazují pouze články z kategorie DIVADLO a dole je link na příslušné podkategorie. Snad jsem to napsal dost srozumitelně :)

28. srp 2015 03:36 #123207
Odpověď od Cony
Moderátor
Podívejte se na nastavení položky menu DIVADLO - záložka Možnosti vzhledu blogu, volba Včetně podkategorií.

28. srp 2015 09:13 #123212
Odpověď od Jakub
Začátečník
Díky za odpověď. Takhle to přesně mám
Pro lepší názornost přidávám link
www.igorondricek.cz/index.php/cs/
Když se podíváte do Divadlo -> Role v MdB (kategorie MdB) je zde seznam rolí. Položka menu se dále dělí na Sezóna 2015/2016 (podkategorie aktuální sezóna) a Historie účinkování (zatím není vytvořeno) Potřeboval bych, aby v položce Role v MdB byla úplně všechna představení - kategorie MdB (tak jak je to vidět nyní) včetně podkategorií. Ty se nyní zobrazuje jako odkaz pod blokem. Já bych chtěl aby byly zobrazované stejně jako položky z nadřezené kategorie.

28. srp 2015 13:13 #123216
Odpověď od Cony
Moderátor
Máte opravdu nastavenou tu možnost "Včetně podkategorií" na Vše, nebo alespoň na nějaké číslo?

28. srp 2015 13:21 #123218
Odpověď od Jakub
Začátečník
Mám, už se mi články zobrazují, nevím, čím to, ale funguje to, díky :) Jen menší problém, že po té, co se rozdělily do podkategorií, tak se popřehazovaly a už nejsou řazeny podle data, jak tomu bylo předtím. Nic jsem u článků neměnil a řazení jsem u nových položek menu taky nastavil....

28. srp 2015 14:10 #123219
Odpověď od Cony
Moderátor
Podívejte se pod toto nastavení, jsou tam nastavení ovlivňující jak se mají články řadit. Pokud chcete aby se řadili nezávisle na kategorii, musíte si u Řazení kategorie zvolit "žádné řazení".

Powered by Fórum