Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Profil členů

19. srp 2015 12:41 #123094
Profil členů od Tydou
Uživatel
Zdravim, hledam nejaky modul na upravu profilu clenu aby si clenove mohli vkladat obrazky a texty do sveho profilu, pracuju na strankach zamerenych na club priznivcu jednoho modelu auta, chtel bych tam aby clenove mohli predstavit a ukazat svoje auto v profilu, nainstaloval jsem CB ale neni to co bych potreboval.

Je to prepracovani techto stranek a primo tyhle uzivatelsky profily, chtel bych zachovat podobneho ducha.

www.calibra.cz/index.php?menu=6&action=clenoveclubu

19. srp 2015 16:51 #123096
Odpověď od Cony
Moderátor

Tydou napsal: nainstaloval jsem CB ale neni to co bych potreboval

A proč? Na podobnou funkčnost by měl být právě CB nebo popř JomSocial primárně určený. Co přesně Vám nevyhovovalo?

19. srp 2015 19:12 #123097
Odpověď od Tydou
Uživatel
no pokud to umi tak jsem asi jeste na to nenasel recept, studuju ruzny vychytavky na yt ale na to co bych potreboval jsem nenarazil, muzete mi poradit kde bych to treba nasel v nastaveni? nebo jestli se musi jeste neco doinstalovat?

20. srp 2015 08:03 #123098
Odpověď od Tydou
Uživatel
Tak jsem to včera upravil k obrazu svému, měl jste pravdu že to tam jde, měl bych ale i tak dotaz na zobrazení fotek. Vytvořil jsem tabulku Fotografie a do toho jsem vložil jednotlivě 3 pole na vložení fotky, to funguje dobře, ale zobrazení je 425x319 a rozkliknout to nejde na velké zobrazení, je tam někde políčko pro zaškrtnutí aby to ukázalo fotku v plném rozlišení?

24. zář 2015 21:19 #123581
Odpověď od Tydou
Uživatel
Mám jen takový rychlý dotaz, nejde mi změnit avatar ani canvas v CB, když tam uploaduju obrázek tak mi to napíše úspěšně uloženo, ale místo nového obrázku mi to hodí jen siluletu s hodinama, u canvasu jen šedivej pruh s hodinama. V admin sekci v profilu člena tu fotku vidim, ale je pod tou fotkou s hodinama a nic s tim nemůžu udělat. Při testování sem s fotmaka žádný problém neměl, teď když jsem to nainstaloval jinde tak takováhle prekérka, předpokládám že to je jen v nastavení ověřování těch fotek ale nevím kde.

Díky za rady

25. zář 2015 05:46 - 25. zář 2015 05:47 #123583
Odpověď od Bong
Moderátor
Tu vaši "prekérku" bych opět tipoval na oprávnění a vlastnictví složek a souborů. Není nad hosting, který má toto vyřešeno, nebo se musíte naučit instalovat Joomlu správným postupem.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum